Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyek! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüstkutya kérdése:

Lányok, hölgyek! Mennyire befolyásoló tényező ismerkedésnél ha 170 magas vagyok?

Figyelt kérdés
Köszi!:)

2019. máj. 1. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Balázska, mikor töpörödtél így össze?
2019. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, párom is ekkora.
2019. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nálam alapvetően hátrány, de mivel én is pont ekkora vagyok, nem kizáró tényező, ha minden más téren megfelelő az illető, akkor nem fog zavarni ez a magasság.
2019. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1, A legjobb napodon nem leszel akkora mint én te dandár droid!
2019. máj. 1. 14:16
 5/12 A kérdező kommentje:

Ok, de ez mért hátrány szerintetek?

Már aki így érzi persze...

2019. máj. 1. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
A magassága nem zavarna, mivel én alacsonyabb vagyok, az viszont kizáró tényező, ha munkanélküli/alkoholista és/vagy nőgyűlölő és siránkozó kérdéseket ír ki minden órában, ahogy ezt te is teszed mindig új nick neveken.
2019. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nézesd meg magad egy szakemberrel!
2019. máj. 1. 17:17
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Én alacsony nő vagyok, 162 cm. Szóval nem mérőszalaggal megyek randira, hogy ha 175 cm alatti a partner, akkor megyek haza. Van egyáltalán ilyen nő?
2019. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát jó persze, értem én csak mostanában sokat hallani erről és gondoltam megkérdezem.:)

Ráadásul kosaraztam is és soha nem jött ez elő ez.:) Ráadásul kulcsjátékos voltam.:)

2019. máj. 1. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Akkor meg ne kattogj rajta, ez a magasság dolog butaság, igen, én is mostanában többször olvastam, hogy x magas legyen a jövendőbeli, de most őszintén : mit számít ki milyen magas? Mit befolyásol? Egy év múlva úgyis lecseng ez a magasság = bölcs tudás, intelligencia, gazdagság hülyeség, de majd jön helyette más baromság a fiatal nők körében. Hidd el, semmivel sem vagy kevesebb egy 180 + magas férfitól (csak pár centivel :) ) nyugi!
2019. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!