Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden férfi így próbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi így próbál alkalmazkodni a kiszemeltje életstílusához?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akiről tudom, hogy próbálkozott egy bulizós lánnyal összejönni. Vele a bulikról beszélt, borozni és hétvégi házba hívta. Semmit se említett neki a végzettségéről. A lány iskolába jár, jövőben végez.



Nálam is próbálkozik, meséli nekem a különböző projektjeit amikben részt vesz, segít nekem az egyetemi feladatokban. Engem kávézni hívott, de nem fogadtam el, mert tudtam, hogy a másik lánynál is próbálkozott, S arról a lányról nem hallottam túl sok jót.



Mi a véleményetek a férfiról?


A lány és közte 13 év van, köztem és közte 8.



2019. máj. 2. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Az a véleményem, hogy te féltékeny vagy...
2019. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
Nektek aztán tényleg semmi se jó. Ezek szerint már az is gáz, ha valaki érdeklődik irántatok?
2019. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak ők. Sok nő is ezt csinálja, hogy átveszi még a kiszemelt stílusát is. Aztán a hobbijait.
2019. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem az alkalmazkodás tűnik ki a történetből, hanem az hogy egyszerre több nála fiatalabb lánnyal is próbálkozik. Ez nem baj, mert a suttyó férfiak több nőt is szédítenek biztos ami biztos alapon, hogy azért 3-4 nőből 1 csak meglegyen már.


Én azt ajánlom felejtsd el a palit és olyanra koncentrálj aki csak rád hajt, nincs neki talonban más is.

2019. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem a közös érdeklődés lehet ez. Mégis hogyan beszélnének a tanulmányokról, ha nem érdekli őket. Nem úgy a bulizás!


Valad meg nem tud partykról cseverészni, ellenben az egyetemről nagyonis!


Ez nem valamk fora dolog. Barátságokban is így, van, mindenféle emberi kapcsolat így szerveződik.


Nyilván ebbzl lejöhet, hogy te azért jobban illesz hozzá. Akivel csak a piálásról lehet beszélni, az nem érhet többet pár dugásnál. Akivel viszont az élet fontos területeiről, az akár lelkitárs is lehet.


Én személy szerint azt sem tartom furának, hogy több embernél próbálkozik egyszerre. Ettől még kereshet komolyat.


De ezutóbbi a nagy kérdés. Hogy komolyat keres-e (gondolom te azt szeretnél).

Szóval attól, mert érdeklődik egy ribinél, még szerintem lehet az ő célja is egy komoly kapcsolat. Ezt neked kell látnod. Rá is kérdezhetsz konkrétan. Leginkább élőben! Mert ott látod a reakcióit, amiből következtethetsz, hogy igazat mond-e, vagy hazudik.

2019. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az 'életstílusát' veszi át, csak simán próbálja becserkészni. Ha valakit fel akarsz szedni, olyat dobsz be, ami érdekli. A konkrét férfi meg egyszerre többet akar és több nőnél próbálkozik, ennyi.
2019. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te féltékeny vagy, ő meg van annyira értelmes, hogy kicsit figyel a másikra, és olyan témákat hoz szóba, amiben van közös pont.

Azt nem firtatnám, hogy miért kellenek egy felnőtt férfinak éretlen kislányok, de ma ez a divat...

2019. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehat, van egy kb. 30 eves pasi, aki egy 17 eves kislanyt es egy 22 eves csajt fuzoget egyszerre?


Az a velemenyem, hogy o nem felnott ferfikent keres kapcsolatot, hanem eleg egyertelmu dolgokat akar a lanyoktol.

Plusz, sztem te normalis kapcsolatot szeretnel- amit o eleg nyilvanvaloan nem akar.

Ha azt akarna, ha komolyat, nem egy 17 eves "tegnap mèg gyerek", csajnal probalkozna elso korben.

2019. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!