Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok probléma az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok probléma az, ha valaki nem a klasszikus értelembe vett férfi?

Figyelt kérdés

Ha randizok valakivel akkor nem meghódítani akarom, nem elbűvőlni és nem lesni a vágyait, hanem csak ismerkedni és, ha van szimpátia akkor úgy is megy minden a maga útján.


Annyi helyen lehet olvasni azt, hogy sokan a klasszikus értékekre vágynak, meg olyan cikkek születnek, hogy hova tüntek az igazi férfiak. Nem az a férfi vagyok és nem is akarok olyanná válni.


A párkapcsolatban nem csak a páromat keresem, hanem a barátomat is, és úgy gondolom ehez egyenrangúnak kell kezelnünk egymást és nem játszmázni, marketingelni.


2019. ápr. 30. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Marketing pedig kell,ènmàrka minden ezen múllik.
2019. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs gond.

Alapból az a jó,ha az ember mindent meg tud beszélni a párjával.Akivel el is tud hülyéskedni,és önmaga lehet.

2019. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez inkább pozitívum.
2019. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Ahogy sok féle férfi van, úgy sok féle nő is - van aki a hagyományos/klasszikus szerepeket részesíti előnyben, más pedig a modernebb/egyenlőbb partner felállást


Mindkettő nagyszerűen működhet a megfelelő beállítottságú társsal.

2019. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem egy nagyon begyöpösödött illető és hogy nem vmi elérhetetlen bálványnak tekint, sőt az nekem taszító, ha különösebb ismeretség nélkül piedesztálra emel vagy ha látszik, hogy egy becserkészendő prédát lát bennem.


Az viszont zavarna, ha azt érezném, hogy nem gondolja komolyan és egy pöttyet nem tesz azért, hogy imponáljon (de ez fordítva is taszító lenne, ha én lennék a férfi és a kiszemeltem nő), hanem "hát elvagyunk, oszt' lesz, ami lesz".

2019. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!