Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már egyéjszakás kalandotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már egyéjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem, és nem is tartom magam annak aki belemenne ilyenbe. De most valahogy mégis furdal a kíváncsiság. Megosztanátok a véleményetek erről?

Amennyiben mégis belemennék ilyenbe, hol a legcélszerűbb erre női társat találni?



2019. máj. 4. 17:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok, sosem volt ilyen, nem is lesz
2019. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán, csak csók/simogatás szinten volt ilyen kapcsolatom olyan lánnyal akit előtte nem ismertem.
2019. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Volt, de nem annak akartam.
2019. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Túlértékelt.
2019. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom 4-eshez, képzeletben jobb, mint a valóságban. Általában ezek ugye bulik közben/után jönnek létre nagy számban, izzadtan, csapzottan, alkoholgőzös lehelettel...brrrr. Volt hogy buliban nő konkrétan felajánlkozott, rámlehelt, és egyből elment a kedvem. Ezek a diszkó WC-ben dugások meg kb. a legalja.
2019. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Ha belemennék is ilyenbe, csak olyannal, akit már ismerek, vadidegennel biztos nem.
2019. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%
21.század. Az a kivétel ha nem volt. Ezért nehéz normális lányt találni, nekem valahogy nem megy azzal, aki egy idegennek szét tette.
2019. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Èn mindig olyan voltam ami nem akart ilyenekbe belemenni míg 1x tökre magamalatt voltam jött egy ilyen lehetősèg belementem èletem legjobb döntèse volt, azóta se volt olyan jó mással ès szerencsère a másik fèlnek is volt olyan jó, hogy utána több hónapig heti többször összejártunk. Szerintem akkor 1x èletembe nagyon szerencsèm volt nem hiszem, hogy mèg 1x lenne ilyen mákom szóval amúgy nem mennèk bele megint ilyenbe.
2019. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt

Nem annak indult ...de így alakult.

Nem vagyok büszke rá de nem is fogom letagadni mert az életem része volt.

2019. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Van egy bnom aki 10even at csak ilyeneket tudott osszehozni, raadasul gumi nelkul sokszor, aztan meg ment dokihoz esemeny utani tablettaert. Ki tudja mit szedett ossze. Egy rokonom pl a 90es evekben egy finom kis hepatitist. Vegigrettegi az eletet h egyszer majd bekrepal a maja emiatt.

Nem latom mi a jo abban hogy vadidegen emberekkel fekszek ossze. Volt szexkapcsolatom 2 is, de ugyanazokkal az emberekkel evekig. Az sem tokeletes megoldas, de tuzoltasra jo volt es ismertem jol elotte is az illetoket.

2019. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!