Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek játszik, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek játszik, vagy ez nem nagy dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már ismerjük egymást egy ideje, pár hete viszont flörtölgetni kezdtünk, volt két közös este ahol társaságban voltunk, de javarészt egymással beszélgettünk.

Az egyik baráthője (aki az én munkatársam) mondta, hogy rég látta ilyennek őt, és jót tesz neki, hogy ismerkedünk, jó vagyok a lánynál, úgyhogy addig üssem a vasat amíg meleg.

Ezért úgy gondoltam, hogy írok a lánynak és elhívom kettesben valahová. Egy helyet mondtam neki, láthatóan örült amikor felvetettem az ötletet, de azt mondta, hogy valami csendesebbre vágyna, ahol inkább tudunk koncentrálni egymásra..

Ezért rögtönzött megoldásként javasoltam, hogy jöjjön fel hozzám, csinálunk valami kaját?! Erre azt felelte, hogy ebben is szívesen benne lenne, de túl korainak gondolná, hogy a lakásomon kössön ki szombat este :D

Mondtam jó, akkor menjünk el sétálni délután! Abban benne már benne volt..

Pár órát együtt voltunk, sétáltunk picit aztán beültünk egy teára. Megemlítettem neki, hogy este nincs-e kedve elmenni valahová? Mondta, hogy fáradt, és kicsit most magányra vágyik, hogy rendezze a dolgait magában, feltöltődjön és jövőhéten energikusabb legyen. Úgyhogy ma este nem megy sehová, ne haragudjak!


Erre este 10 körül feltölt egy képet, hangulatfény, habfürdő.. combocskái kivillannak a vízből :D (iszonyat szexi..) reagáltam rá, de semmi.

Alig egy óra sem telik bele, újabb kép, amin úgy szint a lábacskái látszanak, valami észbontóan szexi harisnyában ücsörög a kanapéján.. többen hozzászóltak, de nem válaszolt semmire, aztán nyomtam rá egy szivecskét, és fél percre sem rá máris jött a válasz, köszöni, szivecske fej és puszi..

Írtam neki, mondta, hogy ne haragudjak neki néha szüksége van erre, és már egy picit bánja is, hogy lemondta velem a mai estét, de legközelebb bepótoljuk.


Igazából határozott csaj, és tetszik, hogy nem mond azonnal igent mindenre. Bejön az őszintesége is, de nem tudom, hogy valóban őszinte, vagy csak játszik-e velem?



2018. febr. 4. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem őszinte, nem akart rögtön felmenni lakáodra nyilván, ez számoma plusz pont. Viszont nekem ez a képfeltöltögetés meg minusz. Na mindegy nem is nekem kell, hogyy tetszen, a lényeg: őszinte, nem játszik veled.
2018. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!

Igen ez a képfeltöltögetés nekem sem a kedvencem.. de ő ilyen.

2018. febr. 4. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Enis ilyen voltam. Ha komoly kapcsolatotok lesz es szeret, de teged zavar, “le fog szokni róla”. ;) no para
2018. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Fura hogy nem akar a lakásodra egyből föl menni, de a szexi képeket küldoheti.

Szugsege van erre, mire hogy hatszadozon??

Elég fura csaj ha ilyet csinál de meg a pasija sem vagy...

2018. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, kérdező, nem tudom, hogy hány évesek lehettek, de nekem ez nagyon kiábrándítóan gyerekes lenne. Nekem megjátssza valaki a szentet kb., aztán neten kelletti magát (mert nem konkrétan neked küldte a képeket, ahogy írod), ez nagyon gáz.
2018. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég gáz ahogyan játszadozik veled.
2018. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!