Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfival, aki a szüleivel él és hétköznaponként is pizsamában üldögél otthon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 23:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy otthonról dolgozik, szoftverfejlesztő nettó milliós fizetéssel.
2019. máj. 6. 23:07
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg milliomos vagy, miért laksz otthon?
2019. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát most mit csináljon ha nincs dolga, ejtőernyőzön pucéran?
2019. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mert saját vállalkozásra gyűjtök 🤷🏻‍♂️
2019. máj. 6. 23:11
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Ez én vagyok. 😅 De nekem anyu elkölti a pénzem.
2019. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem, teljesen másak vagyunk. Milyen férfi hord pizsamát? Az az életvitel, ami megengedi, hogy a szüleivel éljen nem az a típusú férfi, aki engem vonz.
2019. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Mi a bajod a pizsamával?
2019. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleiddel élsz, az kizáró ok minden nőnél, függetlenül az okától. Viszont ha lesz saját vállalkozásod és saját lakásod, dögleni fognak utánad a nők.
2019. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem, soha. És később sem. Aki a szüleivel és és hobbiként is csak otthon ül pizsamával, az tízmillás fizetéssel sem lesz több soha. Inkább keressen 200at de legyen az izgalmas talpraesett ember aki mellett sosem unatkozom. És ha nincs épp pénzünk akkor is mindig kitalál valamit. Gondolom szűz is vagy..hát pfejj
2019. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Nem lennénk egy világ! Általában az ilyen számítógépes pasik nem jönnek be. Másrészt meg milliós fizetéssel pláne gáz othon lakni. Meg nekem ez az othon üldögélös pasi amúgy is unalmas.

N27

2019. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!