Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet "megszerezni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "megszerezni" egy zárkózott, otthon ülős, kissé stréber lányt? Tudással, menő kocsival, nagy szerszámmal? Mi a titok nyitja?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nagyon szeret olvasni. Ez lehet egyfajta kiindulási alap?
2019. márc. 6. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p*csába a taktikát. Hívd el valahova és beszélgess vele. Ezek, amiket leírtál mind baromságok, próbálj meg normális ember lenni, értékrenddel, ne pedig kocsival, meg nagy szerszámmal .... Nem csak megszerezni kell, de megtartani is.
2019. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Fuu, ezeket a lanyokat a legnehezebb felszedni! Tudas, kocsi, szerszam ezeknek nem eleg! Nem, kepzeld, ezekkel BESZELGETNI kell!

En a helyedben hagynam, nem eri meg...

2019. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Mint majdnem minden más lányt: jó szöveggel és legfőképpen helyes pofával.
2019. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyen lány vagyok. Engem tudással, intellektussal, sok-sok beszélgetéssel szerzett meg a párom. Persze az sem volt egy hátrány, hogy nagyon jó vele a szex, és jól fizető állása van egy multinál (ma már a vőlegényem.)
2019. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Mint a többit,sok pénzel.
2019. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Áruld már el, kedves kérdező, hogy a nagy szerszámoddal hogyan akarod lenyűgözni? Mész az utcán, meglátod a csajt, oda mész hozzá és előveszed neki a f@xodat vagy mi?
2019. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek, beszélgess vele.

ő meg csak arra vár, hogy végre valaki csináljon már valamit.

2019. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom aki zárkózott, az bizalmatlan is. Biztosan zavarná már az is, ha megérezni, hogy taktikázásokkal megakarod “szerezni”. Biztosan értelmes lány, nem dõl be az ilyen játszmáknak. Ha valakit visszautasít, az nem hinném, hogy föltétlenül amiatt lenne, mert “nem elég menō”, lehet, hogy csak érzi rajtad, hogy komolytalan vagy, nem tudod mit akarsz, ezért össze-vissza taktikázol.
2019. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Tanuljatok egyutt. Beszelgessetek,ki melyik konyveket szereti olvasni. De biztos tipp nincs . Probalkozz.

N/36

2019. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem korrepetált későbbi párom matekból meg fizikából. És hűségesen kísérgetett a különóráimra. Rendszeresen együtt mentünk az iskola melletti tejboltba ebédelni, ahol közösen ettünk egy óriáskiflit, és kakaót ittunk hozzá. Akkor még lehetett kimért kakaót kapni. Később együtt készültünk a kémiaversenyre. Rendkívül romantikus volt. Az is, mikor később én üldögéltem mellette, amíg "még egy hibát kijavít a programban, mindjárt kész" (Értsd: fél és két óra között tetszőleges időtartamon belül.)

A megszerzési akciót teljes siker koronázta, pár év múlva össze is házasodtunk.

Összességében úgy látom, nálunk a tudás volt a fő szempont, és méginkább az, hogy ő JÓ EMBER.

2019. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!