Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-22 év körüli fiatalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 év körüli fiatalok, szerintetek ebben az esteben hogy illene fizetni az étteremben?

Figyelt kérdés
A fiú csak néhányszor jön haza Magyarországraegy évben, mert külfölfön él, így ritkán találkoznak. A fiú kifejeztten gazdag családból származik, a lány is jómódu, de nem állnak ilyen jól anyagilag. A lány kocsival jön egy másik városból, mert nem Budapesten él. Szerintetek egy vacsoránál felesben lenne helyes fizetni, vagy lovagisabb, ha a fiú nem engedi a lánynak?

2019. máj. 8. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A fiú fizessen. Egyrészt gazdagabb, másrészt a lány utazik miatta.
2019. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Egyéni megállapodás kérdése. Ahogy az adott párnak megfelel.

De mindketten anyagi helyzetükhöz egyenesen arányosan fizetik az utukat oda, szerintem egy idő után felesben lenne ideális mindkét fél számára.

2019. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Az elsővel nem értek egyet, külföldről haza lehet igen drága is az út.
2019. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Jaj már...egy gazdag vagy jómódban tartott pasi ne legyen már akkora spúr, hogy nem fizet a randin. Ha a lány felajánlja a részét és ragaszkodik hozzá, akkor oké, fizessen, de ne kelljen már ilyenen agyalni meg problémázni, mikor dúskál a pénzben.
2019. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: A lány nélkül is hazajönne néha.
2019. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A lánytól függetlenül jön haza.
2019. máj. 8. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fizessen a pasas.
2019. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy többynire a fizesse mindenki a magáét taktika híve vagyok mert az a legegyszerűbb és legkorrektebb és nincs az ha az egyik a háromszorosáért fogyasztott a másik is többet fizessen (mint pl felezésnél).

De ha tényleg annyira gazdag a csávó akkor nehogy már nehéz legyen neki egyszer fizetni.

2019. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

34 éves nő vagyok, voltam jópàr randin elhiheted Kérdező, de esküszöm egyetlen férfi nem engedte egyetlen ebéden/vacsoràn, hogy fizessek.

Pedig soha nem akartam meghívatni magam komolyan mondom.

Pàrom végtelenül gàlàns, erről is beszélgettünk màr az évek alatt, mondta, hogy x évtized alatt egyszer nem hagyta, hogy a nő fizessen.

Az 5 év alatt 1x tudtam kicsikarni egy hosszú hétvégét úgy, hogy én fizettem.Pedig értelemszerűen együtt is élünk, tehàt mindegy lenne ki fizet.

A vàlaszom az, ha udvarias férfi, akkor ő fizet.

2019. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

MINDIG a pasi, a FÉRFI fizet!


Ha nem tud/akar, akkor nem kell neki nő!

2019. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!