Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem valójában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem valójában? Miért myomul ennyire? Nagyon gyanús! 24/L

Figyelt kérdés

Lehet, hogy en reagálom túl. Nem vagyok rossz csaj, sőt. Bár az előző kapcsolatom kissé visszavett az öbizalmamból, mert nem én mondtam ki, hogy legyen vége és a párom nem volt valami odaadó...

Mostt a szakítás után 3 hónappal megismerkedtem egy sráccal.

Okos, orvosi egyetemre jár, kitűnően államvizsgázott nemrég. Van saját lakása, szép új sportkocsija, magas és nagyon helyes is.

És én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy engem akar, mikor bárkit megkaphatna, ezért nagyon kételkedve állok az egészhez, már többször találkoztunk és még egy csókot sem adtam neki.

Minden nap látni szeretne, naponta találkozunk, jon értem, vacsorázni visz, stb. Mindig kérdezgeti napközben is, hogy mi van velem és azt fejtegeti milyen jól érzi magát velem.

Már felhozta, hogy felmehetnénk hozzá, és mondta, hogy ne izguljak nem fog rám nyomulni, mert tudja, hogy ettől vagyok bef*sva.

Mi van ha csak meg akar dönteni? Hogyan derítsem ki a valódi szándékait? Vagy létezik, hogy tényleg ennyire odavan értem?

Mert érte kb. minden barátnőm odavan de én egyelőre igyekszem semlegesen viselkedni vele.

Nem szeretnék még egyszer sérülni egy pasi miatt... mit tegyek? Hogy tudjam meg mit akar valójában? :D


2019. máj. 9. 14:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként velem egyidős, szintén 24 éves, és annyit tudok hogy eddig egy 5 éves kapcsolata volt.
2019. máj. 9. 14:27
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Az nem lenne jó ha megdöntene
2019. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire félsz a sérüléstől és ennyire görcsölsz már az elején, akkor hagyd békén és maradj örökre egyedül macskás néniként. Akárhogyan is véded magad, nem fogod megúszni az életet további sérülések nélkül, soha semmi nem fog örökké tartani, de ez még nem jelenti azt, hogy addig nem lehetsz boldog és addig nem élvezheted, amíg tart. Azért egy egészséges ember számára szakítás nem jár akkora fájdalommal, amin ne lehetne teljesen tovább lépni. Ha benned még fájó emlék az ex, akkor ne ismerkedj, várj addig, amíg nem teszed túl magad rajta.

Nyilván nem nyomulna rád ennyire, ha nem érdekelnéd. Az, hogy rávetíted az önbizalomhiányod és a nyakatekert logikádat, az nem az ő hibája, hanem a tiéd. Csak rajtad múlik, mikor fekszel le vele, de ezzel az előre rágörcsöléssel, kombinálással meg csak magadat mérgezed, tényleg megéri?

2019. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

25 éves, lakásos, sport kocsis, orvosis, jó pasi... ha nem csajozik, akkor valami gáz van vele!


Mellesleg miért baj, ha csak dugni akar?

Te sem viszed haza az egész konyhát, ha valahol bekapsz egy gyrost, de azért megeszed.

2019. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el mit bánnál meg jobban. Ha beigazolódna a félelmed és tényleg csak megdönt és otthagy, vagy azt, hogy kihagytál egy szuper lehetőséget.
2019. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Minden nap velem van, mikor csajozik? Az estèket mindig velem tölti.. és visszahallottam az emberektől, hogy mondogatja másoknak, hogy ő velem találkozik. Azt hozzá kell tenni, hogy én elég jól nézek ki és a családom sem szegény, meg van egy nagyon érdekes humorom amiért általában odavannak a csávók.
2019. máj. 9. 14:48
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagy csak eljátszák 😂😂😂 ... Mondjuk eddig nem volt olyan férfi akit ne tudtsm volna megnevettetni.
2019. máj. 9. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy en reagálom túl. Nem vagyok rossz csaj, sőt. "

"És én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy engem akar (...) én egyelőre igyekszem semlegesen viselkedni vele."


Ja, csak a szokásos csajos bajok: kisebbrendűségi komplexus és erős ego egy testbe zárva. :D "Nem rossz csaj, sőt", gondolom, ennek megfelelő elvárásokkal; de ha egy jó pasas nyomul rá, egyből bef.sik és tövig tapossa a féket.


És mi van, ha szétmentek mondjuk két hónap után? Akkor már nem lesz jó emlék, hogy vacsorázni vitt, érdeklődött utánad stb.?

2019. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk esetleg mondd el neki, mitől vagy befosva (a pénze miatt, mert orvos, stb.), és hogy szeretnéd tudni, hogy mit szeretne tőled pontosan.
2019. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Neked mi a szakmád?
2019. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!