Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Fordult már elő olyan, hogy egy helyes arcú pasiból erősen kiábrándultatok miután pár üzenetváltás után kiderült, hogy alacsony vagy szex során kiderült, hogy nem elég nagy a férfiassága?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon/facebook-on mindig csak az illető arcát (jó esetben) lehet látni hisz nem feltétlenül tölt fel magáról egészalakos képet. Hirtelen megörültök, vágyakoztok rá, aztán jön a kiábrándító pofon: pár üzenetváltás után írja, hogy 170 centi vagy online küld egy jól beállított feszítős képet, élőben meg látjátok, hogy csak egy satnya 60 kilós alkata van. Vagy ami a legrosszabb szcenárió, hogy minden külső dolog passzol és alig várjátok a szexet, amikor is teljesen harcrakészen meglátjátok, hogy a lába között egy éppenhogy csak 15 centis, virsli vastagságú pénisz fityeg és legszívesebben rémülten azonnal mennétek is egyből haza. Volt már ilyen kellemetlen élményetek, amikor az illető külsejének csak egy kis részébe volt betekintésetek és utána iszonyatosan kiábrándultatok belőle? Most szigorúan csak külső tulajdonságok tekintetében érdekel a kérdés!

2019. máj. 9. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Persze. Nekem csak a nagy farok okoz örömöt, nem tehetek róla. De amiatt nem dobnám, hogy 170 cm(én 157 vagyok).
2019. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem esek olyan könnyen szerelembe, és eleve óvatosabban ismerkedek. Nekem, ami nem szimpatikus, az a hazugság, ilyen már volt, hogy találkozón derült ki, hogy nem mondott igazat magáról. Több találkozó nem lett.
2019. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A 15 cm átlag feletti pénisz papikám. 14 körül az átlag. Mondjuk az gáz, ha cérnavékony. Nekem 15/4,5, szanaszét élvezte minden barátnőm. Pedig voltak nagyobb farkú krapekjaik, de visszahallottam, hogy semelyikkel nem élvezte úgy, mint velem. 🙂
2019. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
#3 persze, te vagy az univerzum legjobb csávója és egy 20 centis, vastag farkú, izmos csődör sem tudna versenyezni veled. És még el is hiszed. Ez aranyos.
2019. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"A 15 cm átlag feletti pénisz papikám. 14 körül az átlag. Mondjuk az gáz, ha cérnavékony. Nekem 15/4,5"


Akkor most mégis mi a fenéről szeretnél beszélni? Átlagos méreted van, ergo nem releváns amit írsz. Nekem még 4 cm vastag sincs, természetesen a hozzám hasonló sorstársak tekintetében vizsgálandó a kérdés.

2019. máj. 9. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem sincs 20 centi a lompos, de nem a méret miatt ábrándult ki belőlem több nő. Pár perc beszélgetés után azt gondolták hogy nem adnak esélyt. Pedig még a centiről szó se esett. Igazából én ebbe már beletörődtem, hogy velem vannak jellembeli problémák. Ha bejön egy nőnek a potenciális FÉRFI, akkor nem az fog dönteni hogy mekkora rúd van a gatyában.
2019. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Volt aki hazudott a magassàgàról 165 volt 10 centivel alacsonyabb nàlam pfff... és 190- nek hazudta magàt. Szerinte az nem olyan fontos... Max neki. Nem szeretem ha àtvernek szóval kuka. Volt aki 25 évesen készített fotót tett fel sok sok barna hajjal, azt a kort is adta meg. Majd jött egy 40 éves kopaszodó pali, hogy szia cica. Hozzàd vagy hozzàm? - Ezt így amikor odajött hozzàm. Èn elsőre fel se ismertem.

Nem az zavart hogy kopaszodik, hanem a hazugsàg. Ha pl tudom hogy 40 éves , az ismerkedésbe se megyek bele. Nekem 8-10 év is sok...

Intim testrèszeknél is volt csalódàs. Az exemnek pl nagyon nagy volt, ( nem vastag) csak hosszú, és hha nem figyelt fàjdalmat okozott. (26cm)

Volt hogy megijedtem picit mert amikor vetkőzött a kedvesem, nagyon mini méretnek tűnt:) De merev àllapotban tökéletes:)- amúgy ő lett a férjem és életemben vele éltem àt egyedül orgazmust ( csikló, és szex közben is.) Amúgy nyugiban kb 2 centi:) mereven 17:)

Aztàn még koràbban volt egy pasi aki alapvetően tetszett volna de ahogy beszélt, 1 méterről érezni lehetett a szàjszagàt. Kb mint aki 1 hónapja nem mosott fogat. Nem volt több randi. Èn megértem hogy van amikor az ember nem tehet róla ( gyomorbaj) vagy nem tudja hogy kilyukadt egy foga stb de nekem nem ment....

2019. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert alaposan lecsekkolom hogy kivel találkozom. Tudom ehhez idő kell, és sok sok beszélgetés, de ha az elején feladja, és hamar randit akar, az eleve gyanús, vagy csak szexet akar.
2019. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem szoktàm neten ismerkedni. Többek közt ezért se.

De ha ott akarnék ismerkedni, és úgy kezdeném hogy megkèrdezem h milyen magas. Ha nem üti meg legalàbb 185cm akkor részemről ennyi volt.

Mivel magas vagyok, ezért fontos hogy ne a randin derüljön már ki hogy 3 fejjel kisebb nálam...

A pénisz méret meg tök mind1.

A lényeg h ügyes legyen.

2019. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!