Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az visszautasítás ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az visszautasítás ha a pasi azért mondja le a randit mert izomláza van?

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 07:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen az.


Vagy, izomláza van, fáj mindene, mozogni alig bir

2019. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Igen, ilyen apróság miatt nem mondja le, ha akarna tényleg valamit.
2019. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

2es:


Neked sem volt még izomlazad ugye? Mármint nem az, amikor fáj picit a kicsi kacsód, hanem mikor belázasodsz tőle, mikor a hideg ráz, mikor nem bírsz leülni, mert nem hajlik a lábad, vagy nem bírod felemelni a kezed, úgy fáj a hátad, karod.

2019. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
El tudok képzelni olyan helyzetet, amikor nem lenne az, de szerintem ti nem 20 kilóméteres hegymászós-túrázós randira mennétek. Szóval ja, ez egy elutasítás.
2019. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

De jó, hogy itt mindenki tud mindent!

Nem értem, hogy mért kell mindig negatív tanácsokkal ellátni a kérdezőket, bár gondolom, hogy kik ilyen "optimisták"!

Ha igazat mond akkor amint jobban lessz biztosan pótolni fogjátok, persze lehet csak kifogás, de ez úgy is kiderül!

2019. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem olyan izomlazam, hogy a lépcsőn is alig bírtam lemenni es a levegovetel is fájt. Biztos nem mentem volna akkor randira, főleg nem előre.
2019. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha első lemondása akkor nem törvényszerű. Nekem is volt egy keményebb edzésem tegnap ami miatt a combjaimba van egy jófajta izomláz, így én sem szívesen sétálgatnék a városban. Ha viszont már többszöri lemondás akkor lehet ürügy is. 29/F
2019. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Gondolom értelmes pasi nem akarja hogy félreértsd őt, esetleg elmagyarázza a helyzetet, hogy durva izomláza van és mi okból, meg emiatt tényleg nem tud elmenni a randira..


Ha valaki szűkszavúan, közömbösen odavágná egy izomláz miatt nem randizunk, azt taszítónak tartanám.

2019. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinált amitől ennyire nagyon izomláza van. Volt már nekem is annyira izomlázam hogy alig bírtam mozogni minden nehezemre esett. Nem tudom már mit csináltam akkor de nagyon durva volt. Ha amúgy nem érzem azt hogy közömbös lenne velem érdeklem stb akkor nem csinálnék belőle gondot.
2019. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ki lehet deríteni. Ajánlott egyből másik alkalmat, hogy pótoljátok a randit? Ha nem, akkor le akar rázni.
2019. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!