Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar most ez a csaj? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar most ez a csaj? Vagy mi a gondja? Nincs kedve az emberekhez?

Figyelt kérdés

Már túl vagyunk egy csókon, és 4-5 randin. Én eddig úgy gondoltam, hogy minden jól alakul, de az utóbbi egy hónapban úgymond "jegelt". Nem ír messengeren, nem hív telefonon (eddig mindkettőt szokta), persze én is keresem, de akkor szűkszavúan válaszol, de nem is egyből. Látom, hogy online van, ennek ellenére órák múlva ír vissza valami pár szavas választ. Ezek miatt inkább nem is írok, mert olyan, mint ha zavarnám. Rákérdeztem, hogy mégis mi ez a huszáros fordulat, és ilyeneket írt, hogy "nincs kedvem nagyon az emberekhez, mert magammal szeretnék törődni kicsit", meg "tudom hogy jót akarsz, tudom mit teszek, max tanulok a saját káromon megint", meg "minden téren besokalltam, senkivel sem szeretnék foglalkozni, rendet kéne rakni magamban, hogy ne essek vissza".


Nem tudom hova rakni ezt a helyzetet... Másik srác van a háttérben? De ha így is van, miért nem mondja, hogy hagyjam békén? Ez a bizonytalanság kikészít. Ha megmondaná nyíltan, hogy nem, sokkal jobb lenne. De így örlődök egész nap, már elég sok ideje, hogy vajon én rontottam el, vagy mi a gond velem. Most már több napja nem írtam rá, mert tiszteletben tartom, hogy egyedül szeretne lenni, de ez így nekem nagyon nehéz, mert én szerettem őt. Ráírjak és vonjam kérdőre? Vagy közelítsek óvatosan, apróbb kérdésekkel? Mi lenne a jó megoldás? Türelmes vagyok alapvetően, de nekem ez a helyzet így nem jó.



2019. máj. 12. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő most lesz 26 éves. Én 28 vagyok. Ha számít valamit.
2019. máj. 12. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
"Ő most lesz 26 éves. Én 28 vagyok." És még mindig a neten beszélgettek? Tedd át ezt a kérdést a Tini kategóriába, talán ott kapsz valamirevaló választ. Felnőtt ember nem tud vele mit kezdeni.
2019. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz drámát az életedbe, hagyd. Nem beszél az okról egyenesen. Nekem ez egy hülye játszma kezdetének tűnik. 26 évesen rohadt gáz.
2019. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Beszélünk élőben is nyilván, ha találkozunk, de teljesen más városban lakunk (ami nincs is közel egymáshoz), így ez nem minden nap kivitelezhető.
2019. máj. 12. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

"hogy ne essek vissza"

És téged ez a fél mondat abszolút nem zavar?



Én inkább valami lelki problémára tippelnék. Ez esetben meg a "hogyan segíthetek?" "nyugodtan szólj, bármi van" "szívesen meghallgatlak" a megfelelő irány, már amennyiben komolyan gondolod.

2019. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy zavar, de nem tudom, mire gondol. Nem is mertem rákérdezni. Kicsit ijesztő.
2019. máj. 12. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
mondd meg neki h talalkozni akarsz egy tisztázásra. Velem a srac csinalta ugyanezt...remek randik, piszok jó kémia minden ok és akkor 3 hete nem ér ram. Megmondtam, hogy 1 oraja legyen mar hetvegen, összefutottunk beismerte h nincs tul az exen, és rossz idoben talalkoztunk.. Na erre ennyit mondtam h akkor csak fekudjunk le, mert rég kivantam barkit ennyire és érezzük jól magunkat. Megvolt és utána egész hétvégén együtt hevertünk az ágáyban. remélem igy marad.
2019. máj. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 bocsi a kéretlen véleményért, de ezzel óvatosan. Hiába a jó szex, ha érzelmileg nem tud túllépni, ez nála később is visszaüthet, te meg ott leszel belezúgva... Van az, amikor tényleg nem kell erőltetni, mert csak rosszabb lesz.
2019. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az "ex" téma jó ötlet, lehet, hogy még tényleg nincs túl rajt... De érdemes akkor várnom, ha igen, mennyit? Évekig azért nem szeretnék várni rá, de ez gondolom valamilyen szinten érthető. Mondjuk azt, hogy "vissza esett" még mindig nem tudom hova tenni.
2019. máj. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!