Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha randi utan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha randi utan egy csaj barati kapcsolatot akar a ferfi meg tobbet, attol lehet kesobb a noi reszrol is tobb?

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy egyedulalo 30 eves anyukaval akit otthagytak viszont nagyon megfogott. Ugy erzem bele tudnek szeretni, es komolyabban el tudnam kepzelni vele, viszont o mar a tali elott leirta, hogy bizonytalan lelkileg serult, honapok ota egyedul van es nem all kesz egy kapcsolatra. Talalkoztunk, azt momdta nagyon jol erezte magat velem, de hogy nem igazan volt kemiai vonzodas, de nem csak nalam hanem ugy erzi nagyon senkinel sem miota szetment a csalad. Fajanlotta, hogy talalkozgassunk meg, de mint csak baratok. Szerintetek engedjem el, vagy remelni lehet meg hogy tobb is kialakulhat a reszerol? Nok valaszat varom leginkabb
2019. ápr. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is Geri vagyok, és álltalában nekem is ezt szokták mondani hogy "de azért barátilag még találkozhatunk"

Természetesen ha van kedved és energiád és nem éled bele magad a dologba, akár találkozhatsz is vele....

Én úgy vagyok ezzel hogy vannak már barátaim, de párom nincs, így én azt keresek és nem új barátokat, és nem találkozom velük többet. Meg én nem tudom, nem beleélni magam. Aztán koppanok, ami rossz, így inkább rövidrezárom a kérdést azonnal.

2019. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy másoknál sem, ezt csak azért mondta, hogy ne hangozzon olyan rosszul, hogy nem tart vonzónak.

Én általában 2 másodperc alatt érzem, ha valaki vonz. A férjemnél ez hosszabb idő volt, de nem sokkal és később nagyon beleszerettem. Még egy találkozónak adhatsz esélyt, de sok reményt ne fűzz hozzá.

2019. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy ezt mar a tali elott is irta, hogy nehezen fog menni neki, nehezen tud nyitni. Szoval mar akkor is benne volt valami fele ketseg ugy, hogy meg nm is valtottunk ket szot
2019. ápr. 7. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ebben nem hiszek.


Ha nem álltam készen kapcsolatra, vagy simán nem vonzódtam a sráchoz nálam egyszer sem ment át kapcsolatba. Vagy megmaradt barátnak, vagy nem, de mindig másik 3. féllel jöttem össze végül.

2019. ápr. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!