Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy baráti társasággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baráti társasággal rendelkező lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, akinek kevés barátja van?

Figyelt kérdés

Azokat a lányokat kérdezem, akiknek van egy rakás barátja és egy csomó társaságba meghívják őket, csomó helyre eljárnak stb. stb. és elég nehezen adják a szabadságukat.

És adott egy fiú, akinek csak néhány barátja van, nem az a nagy kimozdulós típus, viszont ugyanolyan elfoglalt, mint a lány, tehát neki is szüksége van szabad térre, csak ő inkább a pénzkereséssel foglalkozik. Egyáltalán nem akarja korlátozni a lányt abban, hogy a barátaival legyen.

Végül is mind2 embernek szabad térre van szüksége, csak a lánynál ez a barátokat jelenti a fiúnál pedig a munkát.


2019. máj. 13. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a másikat nem zavarja hogy en a szabadidőmben sportolok és valamilyen programot csinálok a barátaimmal (nyilván a vele töltött időn kívül) akkor rendben van.

Csak ne várja el tőlem senki hogy az összes péntek/szombat estémet otthon ülve töltsem. Szeretek elmenni. De ha a másik meg nem, én nem erőltetem rá.

De az általanos tapasztalat hogy hosszútávon az otthonülős és a kimozdulós típusú ember nem nagyon passzol. Legalábbis én nem ismerek olyan párt akiknél ez hosszútávon bejött volna.

2019. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!