Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan emberrel, aki világ körüli útra akar menni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy távmunkában dolgozik, igen jól keres, és ez egy régi álma ez. Szeptemberben indulna. Mit tennétek, ha ez kiderülne mondjuk második randin?
2019. ápr. 5. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Azt, hogyha valakinek nagyon megtetszik egy másik ember, el tudja napolni az álmait.

Ez ilyen kamu szöveg.

Nekem is mondta pasi h bejövök neki, szimpi is vagyok.....de sajnos x idő múlva Németországba megy, munkát keresni.

(= semmit nem akart tőlem)

2019. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az Arktiszra akarok eljutni
2019. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Engem ne tegyenek fel a polcra, mint a befottet.
2019. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én nem akarnék menni, ha meg nélkülem megy, mi a túrónak jöjjünk össze?

Egyébiránt szimpatikus lenne ez az ötlet, őszintén sok sikert és jó szórakozást kívánnék, de így haverságnál több értelmetlen lenne.

2019. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki hogy menjen, de szeptemberig egy csomót d.ghatunk még...
2019. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt úgy közli, ahogy leírtad, akkor nem lenne második randi. Ha felvetné, hogy ha addig is jól érezzük magunkat együtt, akkor tartsak vele, akkor simán bevállalnám. Nyilván fizetném a saját részem, én is nagyon jól keresek, erre a célra már elég sokat félretettem amúgy is (csak én eredeti tervek szerint nem idén vágok neki), ráadásul olyan helyen dolgozom ahol bármeddig dolgozhatok távmunkában.
2019. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
Ha vele tartasz oké...ha nem akkor meg még most közöld vele hogy viszlat
2019. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani: Kibékültem a feleségemmel.
2019. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, félreértettetek. Én vagyok a férfi a kérdésben, és azért tettem fel, mert nem tudom, mennyire érdemes/etikus így randizni...
2019. ápr. 5. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:
En is tavmunkaban dolgozom. En mennek, de csak ha min. 10-14 napot egy helyben maradunk es alapvetoen városias es/vagy biztonságos, komfortos helyekre mennénk. Túlélő túra nem erdekel.
2019. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!