Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan alakítsak ki barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsak ki barátság extrákkal kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam aki gyakran nyomul és nagyon belém van zúgva. Párszor segítettem neki tanulmányi kérdésekben, és fel is ajánlotta hogy bármivel viszonozná. Az a probléma viszont, hogy nem néz ki valami jól. Kapcsolatot nem szeretnék vele többek között ezért, viszont alkalmi titkos örömszerzésre ideális lenne jobb híján. Tehát szeretném úgymond kihasználni, csak hát ezt valahogy úgy kellene tálalni hogy ne bántsam meg. 19/f

2019. máj. 14. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy kapcsolatot nem akarsz, de szívesen eltöltesz vele pár órát.

Aztán majd kialakul

2019. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy miután legutóbb felajánlotta, hogy hálából szívesen lefekszik veled, és te szeretsz szexelni, ezért szívesen élnél a lehetőséggel, de csak abban az esetben, ha neki is megfelel a kötetlen, barátság extrákkal viszony. Ez nyílt, egyenes beszéd, és elkerüli a rendkívül bántó "a külsőd miatt nem akarok komoly kapcsolatot" szöveget. Ha erre rábólint, akkor hajrá.

Amúgy nekem is volt ilyen kapcsolatom, hasonló okból (nem találtam szépnek a lányt) de ahogy jobban megismertem és megszerettem, végül rendes felvállalt kapcsolat lett belőle, feleségül vettem, és már 15 éve élünk együtt, két gyerekkel. Egyszerűen jobb ember volt, mint a felvállalt barátnőim és egy cseppet sem bántam meg, főleg hogy a gyerekeim kifejezetten szépek lettek.

2019. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bárhogy tálalod, ez kihasználás. Nekem főleg az nem tetszik benne,hogy ez a csaj nem is jön be Neked, csak szexre szeretnéd azért, mert más épp" nincs.

Lehet viszont,hogy Te bejössz Neki, és nagyon rosszul jönne ki ha nem gondolkodtok egyformán a kapcsolatról.


Gondolom,hogy a bármivel viszonozná alatt nem azt érti amire Te gondolsz. Bár ki tudja..

Ahogy az előző is írta:vagy felvállalod,hogy mit szeretnél és ha belemegy így, akkor OK, ha nem, akkor is legalább őszinte voltál.

Persze azt hagyd ki,hogy Neked egyébként nem jön be...csak azt mondd,hogy nem szeretnél szexnél többet.

2019. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De hogy tudsz lefeküdni olyan lánnyal,aki szerinted nem szép,neked nem jön be? :/

Nekem nem menne,mindenképpen vonzónak kell találjam ahhoz,hogy legyen bármiféle testi kapcsolat.

2019. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Kapcsolatot nem szeretnék vele többek között ezért, viszont alkalmi titkos örömszerzésre ideális lenne


Tehát elbújsz, és úgy eszel meg egy kalap szart? Attól mi változik?

2019. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyenesen megmondanám hogy jöhet a barátság extrákkal dolog, továbbá én is hasonlót keresek.

25/F

2019. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!