Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefekudtem vele a masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem vele a masodik randin de en szeretnek tartos kapcsolatot vele. Ezutan meg lehetseges? En tobbet erzek iranta mint baratsag elmondjam neki?

Figyelt kérdés
EN 25 LANY VAGYOK O 30 EVES;HA A SZEX UTANI NAP IRT UZIT AZERT MEG NEM IRT LE VEGLEG AMIERT HAMAR LEFEKUDTEM VELE?
2011. okt. 2. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
De, valszeg már csak egy rib@nc vagy a szemében.
2011. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

1. Igen. lehetséges.

2. Igen, mondd el neki!

2011. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
mért feküdtél le vele? gondolom mert szereted de tényleg korai volt de ha megmondod neki az okát akkor szerintem megérti és nem csak egy k.urva leszel a szemében :) sok sikert ^^
2011. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha többet érzel, azt mindenképp mondd el neki, és ha régebben is ismertétek egymást, akkor nem olyan égbe kiáltó vétek a második randin lefeküdni vele.

Nem is vagytok már nyeretlen kétévesek...


Azt viszont nem tudhatjuk, hogy ő mit gondol most, és mit nem, de ha le akar koptatni, nem fog írogatni.


Szerintem lazíts, és élvezd az életet, és ha mindkettőtök jól érzi magát a másik társaságában, többször is találkoztok, még bármi lehet belőle.

Csak ne azon kattogj folyamatosan, hogy második randin lefeküdtetek, és ne hozd szóba...nem kell neki mindent az orrára kötni, és ha úgy veszi ki, hogy te megbántad, hogy lefeküdtetek, még rosszul is kijöhetsz az egészből.


Ja, és a következő randin nem kötelező vele lefeküdni, de azért felesleges is megjátszani a "szende szüzet".

Tudom, unalmas szöveg, de a legtutibb módszer: legyél önmagad.

:D


30N

2011. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
kosz az ertelmes valaszokat!Nem kell ribizni igy is eleg szarul erzem magam es tudom hogy hibaztam es szeretnem rendbe hozni amugy 25 evesen o a 3 ferfi az eletemben!!!!
2011. okt. 2. 17:28
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
sztem mondd el, baj nem lehet belőle, am mi az első randin lefeküdtünk és azóta 4 éve együtt vagyunk 20L22F
2011. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
attól még, mert egyszer valakivel előbb lefeküdtél, még nem leszel ribanc. Ha mindenkivel ugyanezt csinálnád, az más lenne.
2011. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nagyon felek hogy elveszitem;de ahogy az egyik valaszolo irta ha le akarna koptatni nem irt volnap masik nap uzeneet meghozza szia dragam megszolitassal nem?
2011. okt. 2. 17:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg korai volt, de egy férfi - pláne ha tudja, hogy nem csinálod ezt mindenkivel - ezt veheti pozitívumnak is, hogy ennyire hatással volt rád, ennyire lenyűgözött. (Tizenéveseknek azért nem ajánlom) Ha szerelmes beléd ill. komolyan akar, nincs ennek nagy jelentősége.
2011. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kis ribizli vagy :D
2011. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!