Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen miért írja ki mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért írja ki mindenki az instagramját?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Reklám.
2019. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mert tindert már mindegyik magamutogató exhibicionista pitsa csak követőszerzésre használja
2019. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Én nem vagyok instap*csa, nekem azért van kinn, mert nem tinderen élem az életem.


Nem töröltem le a profilom, de nem is lépek sűrűn be.

Ezt egyébként ki is írtam oda is.


Azért, mert zömében olyan férfiakat húzkodok balra, akikkel nem szimpatizálok. ( Értsd: félmeztelenül pózoló, ki,ha nem én embereket, aki luxus autókkal, yachtokkal kelleti magát, minden képe bulis, részeg fotók, külföldiek,vagy akik szimplán nem jönnek be )


Mivel én nem tudom, hogy engem kiknek dob fel, lehet, hogy egy tök cuki srácot szalasztok el azzal, hogy nem ezt nyomkodom non-stop, napi szinten, nekem nem dobja fel az adatlapját,így ha akar, ott megtalál.


Ilyen egyszerű :)


Követőszerzésnek elég béna, nyilván megvan az a réteg is,aki erre használja. Nekem szimplán csak unalmas, és az élettől is elmegy a kedvem ,amilyen arcokat tol elém folyamatosan,de gondolom női viszonylatban is hasonló a helyzet azoknak, akik tényleg komolyabban ismerkednének itt.

Legalábbis annyira, hogy első randin nem megd*gni akar, és nem hiszi azt, hogy egy talitól házasodni szeretnék- vagy ő, hogy elköteleződtem mellette :D És nem 1-2 nap beszélgetés után, mert én nem vagyok az a típus, aki fűvel-fával találkozik,mindenféle vadidegennel.

Mondjuk aki tényleg az ember személyiségére kíváncsi.. :)

2019. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Sokan olyan képeket osztanak meg magukról instán, ami őket tükrözi, hobbiról, tevékenységekről, barátokról, tehát a bemutatkozás részéhez tartozhat ez is.


Nincs valami sok követőm és nem szoktam gyüjtögetni, viszont tinderen már témázgatásban is hozzá segít, ha látunk egymásnál valami érdekes képet (és itt nem tükörben pózolós szelfikre gondolok, hanen arra amikor valaki magáról oszt meg valami élményt, hobbijait, stb.)


Azt látom, hogy egy tartalmas insta profil néha többet “elárul” egy egyénről, mint az illetőnek a bemutatkozó szövege.

2019. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy van-e insta oldalad v nem, úgysem tudsz rákeresni az lóerőre.

Amúgy sem instara nem megyek föl, fece töröltem, nem vagyok egy magamutogatós pasi.

2019. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!