Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány aki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki hasonló gonddal küzd?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok, rég óta kapcsolatban élek és teljes mértékben hűséges vagyok a paromhoz. Azonban épp emiatt a lány ismerőseim teljesen eltűntek az életemből, és megomdom őszintén, hianyzik néha egy egy lány társasága. Akár csak beszélgetés szinten.

Ezzel viszont elég nehéz előállni a páromnak hogy " cica az a helyzet hogy szeretnék megismerni egy-két lányt"

Szóval van más is ilyen helyzetben?

(Jobban belegondolva fiúk és lányok válaszára is kíváncsi vagyok)

Köszi


2019. máj. 16. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem küzdök hasonló gonddal de valaszolok hatha segít.

Ez felvet néhány kérdést:

1. A barátnőd megtiltja hogy lányokkal beszélj/barátkozz/találkozz vagy te döntöttél így?

2. Előtte voltak lánybarátaid?

3. Szerinte és szerinted egy(vagy több) lánybarát ront/változtat a kapcsolatod minőségén?

Ezek olyan dolgok amik nélkül nehéz valaszolni. Én lanyként megértem a problémád mert vannak ellenkező nemű barátaim és egy férfi másképp lát dolgokat, másfajta tanácsojat tud adni, másfajta, lazább a barátság jellege stb. Szóval jó velük is barátkozni.

De pl ha a barátnőd eltiltott lánybarátoktól az felvet olyan kérdéseket hogy bízik-e benned, milyen a kapcsolatotok minősége stb. Ha amiatt nincsenek lánybarátaid mert te hanyagoltad el őket, akkor az a te felelősséged 100%ban.

Egyebként meg ne görcsölj rá meg ne jelentsd be hogy te lánybarátokat akarsz. Gondolom ferfi barátaid vannak, azoknak pedig csak van barátnője/lányismerőse és neha összeverődtök egy tarsasagba. És ha jófejek beszélgess velük, ha ők is annak tartanak kialakulhat barátság.

2019. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi az első választ.

Válaszolva a kérdésekre, bár nem egyszerű:

Nem nem tiltotta soha hogy barátkozzak lányokkal, egyszerűen nem éreztem rá igényt.

Voltak lány barátaim, de akik akkor voltak ők Egyetem/munka és hasonló dolgok miatt már messze vannak, és értelmes barátságot nehéz velük fenntartani.

Baráti társaságban pedig sajnos veszett gyorsan jönnek és mennek a kapcsolatok, mire az ember megismerkedne egy barát barátnőjével,addigra már együtt sincsenek, és így már fura lenne tovább tartani a kapcsolatot egy haverom volt párjával.

Hidd el nem kifogásokat keresek, meg mondok, de valahogy tényleg így alakulnak a dolgok

2019. máj. 16. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az a nem mindegy, hogy miért tűntek el az életedből a lány ismerőseid. Én kapcsolat mellett is meg tudtam tartani a barátságokat, hiszen ahol csak barátság van ott nem sok vizet zavar, hogy van-e éppen párod vagy nincs. Persze ha a párodnak normális mentalitása van és nem pánikol be csak mert beszélsz egy-két ellentétes nemű emberrel.
2019. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És a barátnőd barátnői?

Most ez lehet furán hangzik, de nekem van olyan férfi barátom aki az egyik legjobb barátnőm párja és már ő is bekerült a mi tarsaságunkba (nyilvan neki is vannak sajat, külön baratai) és nagyon jóban vagyunk vele.

Meg gondolom (lehet rosszul:D) a barátnőd is örül(ne) ha jól kijönnél az ő barátaival. Ha rendesek, kedvesek, megtaláljátok a közös hangot stb.

Es mielőtt valaki ezzel jönne, soha egyikünkben sem merült fel olyan hogy ramaszni a baratnő pasijár. Mindenki olyan mentalitású hogy a másik párja vagy akár csak kiszemeltje tabu.

2019. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A barátnőm barátnői, teljesen jó gondolat, kivéve talán azt hogy velük mégsem olyan szabad a beszélgetés mint egy olyan lánnyal aki nem a barátnőm barátnője. Pl.: A barátnőmről biztosan nem akarnék panaszkodni nekik ha épp olyan kedvem van, mert esélyes hogy visszahallaná, de ez csak egy példa.

Egyébként velük elég jóban vagyok, de annyira nem közeli a kapcsolat hogy akár a párom nélkül összefussak velük.

2019. máj. 16. 16:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és a barátnők elvesztése: abban az időben amikor még ismerkedtem, szereztem új lány barátokat, Akkor még iskolába jártunk és nem volt nehéz tartani a kapcsolatot. Azóta szétszéledt a társaság, és akikkel jóban voltam most sem vagyok rosszabb kapcsolatban csak 100km-ek választanak el, és az interneten nem lehet úgy kapcsolatban maradni mint amikor személyesen tudtunk találkozgatni.
2019. máj. 16. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Velem is ez van. A regi fiu barataim kulonbozo okok miatt kikoptak az eletembol, az uj ferfi ismeroseimmel meg mar nem tudok ugy baratkozni, mint regen. Ok se velem. Egyszeruen beindulna a kemia, ha nem allitanam le persze idoben, nem ugy mukodik mar ez a dolog, mint gimiben.

Ha valamiert megis ugy tunik, hogy valakivel jol el tudok beszelgetni akkor meg egyszer csak falakba utkozok, nem tudok veluk az elet igazan fontos kerdeseirol beszelni. Filmekrol, politikarol vagy barmi masrol lehet, de ha arra terelodik a szo, hogy egyszer meghalunk, megoregszunk, milyen a csaladi elet akkor vagy elhulyeskedik vagy kozlik, hogy oket ez meg nem erdekli. Lanyokkal, nokkel ilyen nincs, ugyhogy en mar csak nosztalgiazok a fiukkal valo baratsagrol, sajnos nekem nem jon ossze. :(

2019. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Ismerkedsz lányokkal, az a megoldás. Ebből előbb-utóbb úgyis félrekefélés lesz, csak idő kérdése.
2019. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Reméljük nem, nem cél a félrekefélés :) de azért köszi a tippet
2019. máj. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!