Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért este akar találkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért este akar találkozni? Még nem ismerem annyira csak 2x beszéltem vele.22l

Figyelt kérdés
De akarok vele találkozni mert szimpatikus csak nem értem miért este akar találkozni..
2019. máj. 18. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért?
2019. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akkor ér rá, vagy nem tudom nem-e vacsizni mentek, ezer oka lehet.

De mondjuk ha egy hotel felé veszi az irànyt, akkor gondolom sajàt magadtól is kitalàlod. :)

Szép estét.

2019. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik szombat vasárnap raerne nappal is. Nem tudom hova megyunk
2019. máj. 18. 17:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hétvégéről van szó, akkor talán azért, mert napközben dolgozik.
2019. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az este romantikusabb, sejtelmesebb,nyugisabb. Én nem akarnék szexelni esti randin sem, de este érzem jobban magam nőként is ilyen helyzetben.
2019. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd meg hogy találkozzatok nappal, szerintem az se lesz gond neki
2019. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Ne menj bele esti randiba, főleg első randin!!!
2019. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Szexet akar, és nem feltétlenül fogja érdekelni hogy esetleg te még nem vagy nyitott rá. Rajtad múlik mit akarsz, 22 évesen már belefér az életedbe egy ilyen görbe este, max tapasztalatod lesz.
2019. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele olyan gyanús.. nem értem öt. Mondtam neki hogy én nappal akarok ö meg azt mondta este szeretne kérdeztem hova megyünk nem mondta meg. Azt mondta autóval jön értem nem kell egyedül járkálnom este de én már félek tole.
2019. máj. 18. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez már így meredek...

Mondom ezt úgy, hogy húszas éveimben elég bátor voltam (de inkàbb hülye és felelőtlen!), de most, 34 évesen be nem szàllnék egy idegen autójàba, főleg nem este.

Tény, élettàrsam kocsival jött értem anno, ebédelni mentünk, nem volt bennem félelem, de nem voltunk egymàs szàmára idegenek.

Ne menj el szerintem.

2019. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!