Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem akarok este/éjszaka felmenni egy férfihoz, mert félek, hogy csak le akar fektetni, akkor én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 20:38
 1/9 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Ne is menj fel, ha nem csak kalandra kell, vagy ha ő nem lát benned többet.
2014. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dugni rossz is
2014. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez lenne a normális gondolkodás. Ha nem jártok hivatalosan, akkor ez teljesen érthető. 24/F
2014. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, ez így oké
2014. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hogyan tudhatnám meg, hogy tényleg "azért" hívott-e meg magához? Azzal csak nem megyek neki, hogy "véletlenül nem megd.gni akarsz?" Valahogy ki szeretném ezt puhatolni, de úgy, hogy ne legyen nagyon feltűnő.
2014. márc. 7. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, mivel én nem ez a fajta srác vagyok, nem tudok senkit félrevezetni, szóval viccesen közölném előtte, h nyugi nem akarok semmi rosszat, csak megmutatnám a bélyeggyűjteményem xD
2014. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért félsz a lefektetéstől? Nem akarod? Akkor soha ne menj fel senkihez! Ennyi.
2014. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Minek hívnék este egy csajt magamhoz,ha nem dugni?
2014. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Általában az ilyenek közös ágyban érnek véget. "Kipuhatolás": abból tudhatod, hogy nem csak egy éjszakásat akar veled, ahogy egyébként bánik veled. A gerincesebbje maga mondja (előre!) utalásokban, hogy nem akar tőled komolyabbat (pl: találkozzatok, de elvárások nélkül stb).
2014. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!