Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon a ferfiak mikor fogjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a ferfiak mikor fogjak beismerni, hogy ok is penzehesek?

Figyelt kérdés

Annyiszor latom itt a gyakorin, hogy a ferfiak szinte az osszes not akinek egy kicsit is fontos a ferfi egzisztenciaja le penzeheseznek, hogy mar szabalyosan rosszul vagyok. Arrol soha nem beszelnek hogy ok miert nem jonnek ossze olyan lanyokkal akiknek vagy az atlagosnal rosszabb vagy egy picit atlag alatti korulmenyei vannak. Egeszen erdekes elmenyeim vannak, mert direkt valasztok magamnak nagyon egyszeru munkakat, es nem igazan celom a feljebb lepes, mert a sajat vallalkozasban hiszek. Van is sajat vallalkozasom, es dolgozom multinal is. Mindkettot szeretem es mind ketto fontos nekem. De amikor pasizok es csak a multit mondom el a palik 99% egybol nem erdeklodik tovabb. Erdekes... es mi vagyunk a penzehesek?! Persze ha a sajat vallalkozasomat, egybol ‘felneznek’ ram, jonnek a dicseretek.


Es akkor arrol mar nem is beszelek hany olyan pali van aki megismeri az anyagi hatteremet, es hogy mi mindent fogok orokolni es mi minden van mar a nevemen, egybol szerelmesek mind. Persze, megertem, jol nezek ki, gazdag csaladbol szarmazom, megertem oket. Csak akkor ne legyen mar ez a fuj ezek a nok micsoda penzehesek duma, mert a palik is ugyan ilyenek....


Es meg mielott jonne a ha ilyen gazdag vagy miert dolgozol multinal kerdes, megvalaszolnam: mert fontos szamomra hogy emberek kozott legyek, es olyan emberek kozott akik a foldon tartanak.



#pasizás #penzehes
2019. máj. 19. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nos, nekem unikum vagy, én nagyon fordítva látom és tapasztalom.
2019. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Te kedvesem csak egy kicsit vagy felszínes és beképzelt. Attól, hogy van saját vállalkozásod még egyáltalán nem jelenti azt, hogy bármit is keresel vele. Rengeteg palimadárnak is van saját vállalakozása amik igazából csak mínuszt termelnek.


Azt meg erősen kétlem, hogy bárki azért lenne szerelmes mert a másiknak ez meg az meg amaz van már a nevén.

2019. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kettes

Ne haragudj😃 nem tudtam hogy adobevallast is kell csatolni a kerdesemhez... valoban funek fanak lehet vallalkozasa, es nem is altalaban azon van a hangsuly hogy mennyit keresek vele, bar koszonom az erdeklodesedet eleg jol megy a biznisz... A lenyeg azon van, hogy a paliknak sem mindegy hogy a baratnojuk mivel foglalkozik, hanem az hogy ha majd otthon elmeselik mennyire fog tetszeni a csaladnak. Es ez minden! ferfinel igy van. Ha csoro, ha gazdag.. es amugy egyaltalan nem vagyok bekepzelt, sot nem kerkedek amugy a csaladom vagyonaval, de nyilvan ez egy ido utan kiderul...

2019. máj. 19. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

És akkor most mire volt jó ez a kérdés?

- dicsekedtél egy sort

- olyan dolgokkal is (mit fogok örökölni), amiért egyáltalán nem dolgoztál meg

- megmutattad, hogy felszínes vagy

- meg h felszínes pasikat választasz.


Amúgy ez a szöveg, hogy mit fogsz örökölni, ennél szerintem undorítóbb nincs: várni a rokonaid halálát.

2019. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van kérdező, an én lakásomba is akartak már beköltözni pár hét ismeretség után 2 alkalommal is.

Es a környezetemben van olyan, aki 10 évvel idősebb nagyon gazdag nőt vette el, nem szerelemből, az elejétől kezdve csalta, olyanból meg több is, akik erősen nézik, hogy a lány családja milyen tehetős és milyen kapcsolataik vannak, amit majd fel tud használni.

2019. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kerdesem meg mindig arrol szol hogy a pasik is penzehesek, nem tobb ennel.


Es EN nem varom a szuleim halalat, azt altalaban az aranyaso palik varjak...


A kerdes arrol szolt hogy ha ugyan ilyen helyzetben levo ferfit tobb no megkornyekezne, azok egybol penzehesnek mondanak a noket, forditva meg... na hagyjuk is, en vagyok a nagykepu, ontelt, es tul sokat kepzelek magamrol. 👀 erdekes... nem az, hogy a ferfiak ugyan ugy a penzes csajokat akarjak kihalaszni....

2019. máj. 19. 14:46
 7/12 peca1000 ***** válasza:

Az, hogy egy multinál dolgozol, sokszor egyenlő azzal, hogy nagyon sokat kell dolgoznod, hétvégén is, kevés időt tudtok együtt tölteni.


Ez hosszabb távon a kapcsolat rovására megy.


Illetve, nem látják, hogy ebben változást szeretnél, meg valószínű, hogy egy "egyszerű"csaj vagy, akit csak ide vettek fel a végzettsége, és értelmi képessége miatt.

2019. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LazyJones ***** válasza:
Tudod, volt már párom, aki egyetemista volt, és én tartottam el, volt lángossütő bódéban eladó, volt pályázatíró és adatrögzítő, munkanélküli és szalagmunkás is. Páromnak sincs se kocsija, se saját lakása, se többmilliós megtakarítása. Viszont labdába se rúgsz mellette. Ennyit az anyagiasságról.
2019. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beismerem, hogy nam vagyok oda a csóró nőkért. Neked a kérdés kapcsán akadnak horgora a kukacok? Mit árulsz rák ellenes csodaszereket? Estleg Oliframe?
2019. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lazyjones! Hala istennek! 🙂
2019. máj. 19. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!