Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják, a mai lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, a mai lányok (20-25) felületesek, pénzéhesek, én miért nem tapasztaltam még ezt?

Figyelt kérdés

persze, voltak kiugró esetek (kicsit sem szép volt a lány, buliban ismertem, egyszer ráirtam, hogy "bocsi téged láttalak a tömött buszon?" és nem jött válasz sose

A társkeresőket most ne emlitsük, más világ, nagyon sok lány csak azért jön, hogy egót épitsen (épitsék csak, úgysem kapják meg senkitől sem a való életben, hö hö)

De én a mostaniakban (20-25) nem látom ezeket. Miért is lennének elrontva? Nekik nem volt valóvilág, okostelefon, mittomén.


2014. máj. 25. 19:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tehát én nem tapasztalom a felületességet, rib.ancoskodást :)
2014. máj. 25. 19:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb általáosítani és rájuk kenni a saját szerencsétlenségüket.
2014. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Biztos falun laksz :p
2014. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg nő...
2014. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki olyan, azért.
2014. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki?
2014. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

tévedés, pasi vagyok, és többször csesztek ki velem.

Az első szerelmemre 1 évet vártam, és egy üres levelet kúrt vissza.

Kb. háromszor énis éreztem már úgy magam, hogy egy lány minden ok nélkül rühell, de mindenki másért odavan. Ja, mert ők helyesek, én meg nem? Fogtam, les.zartam.

Olyan is volt, hogy jelöltem a hálózaton, nem nyomta vissza. Azt mondta "nem láttam, majd megnézem". Oké, 3 hét után se, visszavettem, és nem foglalkoztam többet vele.

Több negativ van, mint pozitiv. Olyan is volt, akivel nagy nehezen összejött egy találkozó, és onnantól kezdve "nincs ideje rám" - úgy kellett 3. emberen keresztül kiszedni, hogy csak csalódott, mert első találkozón nem akartam többet.

2014. máj. 25. 19:19
 8/12 anonim ***** válasza:
De ezzel hol azt támasztod alá, hogy nem felületesek? Pont azt írtad, hogy zömmel téged is lekoptattak a helyesebb pasi javára, meg nem jelöltek vissza, stb.
2014. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert te nagyon helyes vagy izmos fiú vagy és ezért vonzódnak hozzád a pénzed nélkül is, de amúgy bizony az a jellemző, hogy a ronda, de pénzes fiúkat jól kihasználják a mai lányok.
2014. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem, egyik sem vagyok.

Nem volt 6 millió nővel dolgom, csak ez a pénzéhesség nem jött még elő

2014. máj. 25. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!