Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy kikosarazol valakit az első randi után?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy előtte teljesen idegenek voltatok. Szerintem egy randiból nehéz rájönni az ember személyiségére.
2019. máj. 20. 14:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

"Nálatok mi az az “alap dolog” ami ha nincs meg elbúcsúztok tőle?"


Szerintem a legtöbb ember esetében erre az a válasz, hogy ha egyáltalán nincsen semmi kapcsolódási pont. Mert még ha esetleg vannak is dolgok, amelyek mindkét felet érdeklik, amennyiben homlokegyenest eltérő arról a véleményük, akkor alapból bukta az egész.

2019. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom a külsőmmel nem lehetett gond, kicsíptem magam, a másik meg, hogy nekem azt mondták magasabb kategória vagyok nála. Persze izlések és pofonok."


Kik mondták ezt? És mit is jelent ez? Én már utasítottam el nálam jobb kategóriás pasit, mert nem illetünk össze, unalmas volt. Sőt, velem kb egy kategóriájút is, nem igazán volt kapcsolódási pont.

De egy beszélgetés többnyire elég ahhoz, hogy eldöntsem, emberileg érdekel-e. És tévedés azt hinni, hogy a külső ezt nagyban befolyásolja. Ha nem érzem, hogy egy hullám hosszon vagyunk, akkor nem segít az sem, ha jól néz ki, ha pedig azt érzem, hogy össze illünk, de a külseje nem olyan jó, viszont nem taszít, akkor adok még egy lehetőséget és megnézem, változik-e bennem a vonzalom iránta.

2019. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kosaraztam ki első randi után egy srácot. Én 18 voltam, ő 22. A legnagyobb gond az volt, hogy nyomult. Nem úgy, hogy tapizósan, hanem valahogy már az első percben úgy nézett rám, mint egy hősszerelmes. Túl sokat belemagyarázott ebbe a randiba (ami végülis egy séta volt Budán egy szép helyen). Elbúcsúzásnál meg akart csókolni, nekem ez sok volt és gyors (első randim volt életemben.)
2019. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet valami olyat mondtam, amit nem kellett volna."


Lehet, de nem biztos. Egyszerűen nincs semmi vonzalom, esetleg kifejezetten taszító benne valami.

2019. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sokak azért elég felszínesek, nem érdekel mindenkit (csak) a személyiség. A külső megfog, a belső megtart... De ez így is logikus, kell némi vonzalom és szimpátia, anélkül nem megy. Lehet, hogy jól nézel ki, de nem voltál neki szimpi... Nem tetszett neki a beszéd stílusod, vagy amiket mondtál. Vagy tényleg nyomultál túlságosan, vagy nem élvezte a társaságod, nem volt közös téma, stb.
2019. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hú, bármi lehet..pl akcentussal beszélsz, félénk vagy, vagy túl rámenős, nem keresed csak tali előtt,nem törődsz vele, nagyon meg akarsz neki felelni, uncsin viselkedsz, nem flörtölsz vele, csak magadról beszélsz, ítélkezel felette, túl nyalizós vagy te akarsz dönteni minden felett, vagy merev vagy, esetleg konzervatív, bizalmatlan vagy, rossz a világképed, negatív vagy, pesszimista vagy, nem tudsz örülni dolgoknak, semmi se jó, sokat panaszkodsz, szidsz dolgokat..nem tudom, csak ilyenek lehetnek. De azt is lefogadom h ha mindegyik lányt megkérdeznéd, mindegyik mást mondana, h miért.
2019. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Utolsó: lány vagyok én is. :D Mondjuk ezt lehet tisztázhattam volna, de szerintem ezek ugyanúgy fontosak a férfiaknak is mint nekünk.

2019. máj. 20. 23:26
 18/19 anonim ***** válasza:

Amit én saját részről el tudok gondolni:


1. Egyáltalán nem vonz benne semmi. Engem csak egy külső nem tud lázba hozni, ezért ha valaki nem teljesen taszító, adnék neki esélyt... de ha a randin sem tud lázba hozni semmivel, azt nincs értelme folytatni. Lehet, hogy jó a személyisége, de nem azzal bújik az ember ágyba.

2. Bunkó volt. Aki már az első randin bunkó, ahol elvileg mindenki igyekszik a legjobb formáját hozni, az nagy valószínűleg a mindennapokban még nagyobb bunkó.

3. Büdös.

4. Nem passzoltunk személyiségre, nem ment flottul a kommunikáció.

5. Arról vekengett végig, hogy miért rohadt k...a minden nő, aki eddig kikosarazta és / vagy milyen tökéletes, vagy éppen milyen féreg az exe.

2019. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lili8989 ***** válasza:
Például benyögi, hogy fizessuk felesbe a számlát
2019. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!