Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfogadható ha egy találkozóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ha egy találkozóra viszi a kisgyermekét a nő?

Figyelt kérdés

Illetve ha megkérdezi hogy viheti, nem zavarja e? Vagy ha abszolút nem szól róla?


Sima snassz, parkban beszélgetős találkozó, viszont ismerkedésről van szó!


2019. máj. 21. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ismerkedni ketten szokás. Egymásra figyeljetek, ne a gyerekre. (Gondolom még kicsi, akire vigyázni kell, azért vinnéd.)
2019. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Parasztság lenne.
2019. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedésnél szerintem nem, későbbiekben lehet program egy közös játszóterezés.
2019. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne vidd el.
2019. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Akkor én ilyen nősténybarom vagyok. Persze nem az első randira vittem a gyereket, de volt olyan, hogy közös programot szerveztünk. A párom tudta, hogy van gyerekem és hogy én ezzel járok. Elmentünk egy parkba, ahol volt játszótér is, játszott a többi gyerekkel, mi meg jót beszélgettünk közben. És így láthatta, hogy normális gyerek, és hogy még mellett tudok rá is figyelni. 9 éve vagyunk együtt, azóta házasok. A lányom már 13 éves, és nagyon jó a kapcsolatuk.


Ellenben van olyan ismerősöm, aki mindig hónapokig vagy akár egy évig is randizott, találkozgatott a pasival, mikor a gyerekek az apjuknál vagy a mamánál voltak, aztán jött a nagy bemutatás, közös program, és kiderült, hogy a gyerekekkel nem működik a dolog, a pasi meg menekült.

2019. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Az elején még ne vidd szerintem. Elmondani ettől illik.
2019. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Az első randira? Elmentek neked otthonról? Mi van ha egy vadbarom a pasi?

Menj el nézd meg milyen, hogy viselkedik. A sokadik alkalommal, amikor úgy gondolod hogy komolyabb lesz akkor találkozzanak.

2019. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha nincs hova tennie nem. Nekem volt olyan randim, ahová az anyukáját hozta a nő.
2019. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem első pár találkozon nem illik. Viszont utána normális, be kell mutatni egymásnak őket, ha komolyodik a dolog.
2019. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szó nélkül vinni a gyereket elég taplóság.

Előbb inkább kérdezz rá.

Az biztos, hogy nem mindenki fogadja pozitívan, hogy egy rövid randi idejére se tudsz lelépni a gyerek mellől. Ez azért előre vetíti, hogy később se számítson kettesben töltött időre. Se egy étterem, se egy romantikus séta, se mozi, se semmi. Ez akkor is durva, ha a gyereked apjával együtt élsz, és úgy nem jut idő csak kettőtökre. Nem hogy ismerkedés elején.

Másrészt nem írod, hogy milyen idős a gyerek. De gondolj bele abba is, hogy ő mit fog gondolni, ha téged egy idegen bácsival lát kettesben. Nincs igazán esélye az első csóknak sem. Mi van, ha nem jól alakul a randi? Hetente más bácsival viszed a játszóra? Biztosan szívesen elmeséli mindenkinek ezt az újdonságot, úgyhogy titokban nem marad.

Nekem eszemben se lenne elvinni, elég akkor találkozniuk, ha köztetek már biztosan alakul valami.

2019. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!