Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elfogadható indok arra, hogy szeretne várni egy hónapot mielőtt komolyra fordulna?

Figyelt kérdés

2 randim volt eddig egy sráccal, aki most fog diplomázni. Az egyetem mellett pedig két helyen is dolgozik. Kevés a szabadideje és este is korán elalszik. Azt mondta, hogy még az elkövetkező egy hónapban csak 1x tud velem találkozni egy héten, illetve neten minden nap tudunk beszélgetni egy kicsit. És utána szeretne "rendesen" velem lenni. Nem vagyok türelmetlen. Nem erről van szó. Hanem mondták a barátnőim, hogy ha kellenék neki, akkor nem bírná nélkülem, biztos mással is ismerkedik mellettem, mert volt már ilyen tapasztalatuk stb. Kíváncsi vagyok kívülállók véleményére.

Az egyetem és a 2 munkahely biztos, hogy igaz!!!


2019. ápr. 7. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

A barátnőid felejtsd el. A legtöbb barátnő egyszerűen túlkomplikálja a dolgokat és szeretik egy szappanopera szintjére lesüllyeszteni a dolgokat.

Jelenleg egy levelezőt csinálok, egy munkahellyel, ahol elvárás a sok túlóra. Van egy lány, akivel laza kapcsolatban vagyok, de még így is kb. havi 2-3 alkalom jut a találkozóra, mert a szakdogát is írom. Szerintem inkább örül, hogy a srác őszintén közölte, hogy mi a helyzet, építi a karrierjét és nem túl nyomulós.

Az egyik esetben tényleg ez a helyzet és nyert ügyed van. A másik esetben kamuzik és vártál 2-3 hónapot, amivel gyakorlatilag semmit sem vesztettél.

2019. ápr. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én se gondolom, hogy két munkanhely és az egyetem mellett arra lenne ideje hogy még egy másik lánnyal is ismerkedjen rajtam kívül. Én egyből megertettem, amikor mondta és semmi rossz érzés nem volt bennem emiatt, sőt tetszett az, hogy őszinte volt és ezidő alatt is törődik velem csak mondta, hogy nem tud annyira amennyire szeretne és addig nem akarja a kapcsolatot, amiben elhanyagolva érezném magam.

Csak aztán, amiket mondtak mások, hogy csak kifogás és naiv vagyok... Nem azt mondta,hogy így éljük le az életünket. Egy hónapról van szó... Nem értem mi rosszat látnak ebben mások. Még annyira nem ismerem, aranyos fiú, de még csak pár hete beszélgetünk viszont hiszek neki. Szerintem semmivel nem nagyobb a "kockázat" így, mint alapból is...Hiszen a csalódás mindig benne van a pakliban

2019. ápr. 7. 05:24
 3/8 anonim ***** válasza:
A baràtnőid elkényeztetett idiótàk. Ennyi teendő mellett örülnének, hogy a fenekükön lyuk van... Irigyek ràd, mert nagyon normàlis pasit talàltàl. Gondolom a baràtnőid vagy szinglik, vagy rossz kapcsolatban vannak.
2019. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A helyedben türelmes lennék.
2019. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, 1 hónap kb. semmi.
2019. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én se hallgatnék a baràtnőidre a helyedben. A diploma + àllamvizsga komoly dolog, ràadàsul meg is mondta, mi a helyzet. Plusz még 2 munkahely, emellett azèrt szakít ràd időt.


Szerintem úgyis làtni fogod. Én kivàrnàm a végét türelmesen, ha aztàn se vàltozik, az màs kérdès, de szerintem fog. Ha nem, akkor még mindig szakíthatsz, 1 hónap nem idő.


Én adnèk egy esélyt.

2019. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A baratnoid hulyek, ne hallgass rajuk es ne kombinalj. A fiu most egy nehez idoszakon megy keresztul, a heti egy talalka ismerkedesnel, tehat nem az orokkon orokke legnagyobb tombolo szerelem idejen teljesen oke, raadasul minden nap beszelgettek is.

A baratnoid dumaja tipikus noi magazin bolcsesseg, ne hallgass rajuk.

2019. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig azt tartom szem előtt, hogy akkor érdemes egy párkapcsolatra várni, ha van valami jól meghatározható, érthető indok ami miatt most nem tud megvalósulni, és van ennek egy közeli fix végpontja, amikor ez az indok megszűnik.

Így nem érdemes például várni a "még nem állok készen elköteleződni" szólamra ha te már elköteleződésre vágysz, és házas pasira sem, aki majd elválik ha megfelelő lesz rá az alkalom, de még nem most.

Itt viszont mindkettő megvan, a leterheltsége teljesen indokolja hogy elnapolja a kapcsolatot, és van egy nagyon egyértelmű fordulópont, amikor megszerzi a diplomáját.

Amit én tennék a helyedben: egyelőre egy hónapig türelmes lennék. Támogatnám a diplomázásban, találkoznék vele amennyit ráér, és nyitott lennék az új kapcsolatra. Egy hónap után meglátod mi lesz. Ha egy hónap múlva tényleg komolyabbra fordítja a dolgot, és fektet energiát a kapcsolatotokba, akkor gratulálok, van egy szuper diplomás párod. Ha pedig tovább halogat, még egy hónap amíg elköltözik, meg még egy amíg állást talál, meg még előbb elutazik két hétre, akkor még mindig tudsz úgy dönteni hogy ez neked nem kell.

2019. ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!