Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy fiú kissé szórakozott?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen vagyok. Szeretek viccelődni, ironizálni. Az IQ-m és az EQ-m is nagyon magas egyébként, nem mintha bármit is számítana. A szórakozottság leginkább abban nyilvánul meg, hogy bár bizonyos bonyolult dolgokat zseniálisan csinálok, közben alapvető dolgokhoz béna vagyok. Sokszor van, hogy miközben beszélnek hozzám, én fejben máshol járok. Aztán meg fogalmam sincs, h miről volt szó, és így teljesen hülyének néznek. Azt bírom, amikor hülyének néznek és azt hiszik, h nem veszem észre. A hasonló gondolkodású emberekre viszont nagyon figyelek, nekik minden szavukat megjegyzem. Szeretek az élet nagy kérdéseiről, világmindenségről,vallásról,politikáról,tudományról, technológiáról, művészetről,filmekről,sorozatokiról beszélgetni. Az ilyen általános dolgok hidegen hagynak,mint a háztartási kellékek,munkáról való beszélés,időjárás,celeb pletykák,mások kibeszélése stb.

Az érzéketlen embereket kerülöm. Nem látszik rajtam, de nagyon érzékeny vagyok és senkit se akarok megbántani.

Néha elég nyersen fejezem ki magam, őszinte vagyok alapvetően. Akik felszínesen néznek általában egy ostoba,semmirekellő,pofátlan hülyegyereknek gondolnak, én pedig nem veszem a fáradtságot, h meggyőzzem őket az ellenkezőjéről, aki számít, az úgyis tudja, h milyen vagyok valójában.


2019. máj. 23. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretem ha szórakoztató, akkor végül is lehet néha szórakozott is. Az időjárás engem is hidegen hagy, főleg télen.
2019. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!