Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalatod van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatod van rapid randival, főzős randival, lakat partyval kapcsolatban? Manapság ciki fiatalként így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Huszonévesen gondolnám kipróbálni. Még egyiken sem voltam, érdekelnének vélemények.

2019. máj. 25. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem ciki, kíváncsiságból kipróbálnám. Kétlem, hogy társat találnék.

A rapid randi nagyjából olyannak tűnik nekem, mint a tinder, egy kicsit több ingerrel: Pár perc alatt jobbra vagy balra húzod az embert.

A főzős randit viszont hanyagolnám ismeretlennel. Ha nem jövünk be elsőre egymásnak, akkor szenvedés lenne.

2019. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Van pár ismerősöm, akik ilyesmi helyen találtak párt, harmincasok.
2019. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Egy időben jártam sokat egy kocsmába, ahol rapid tandíkat is tartottak.


Az ott látottak alapján 35 alatt nem érdemes menni, mert a társaság nagy része inkább felette van. És magunk között szólva szerintem az egész nagyon gáz volt kívülről nézve, főleg, hogy gyakran az volt az érzésem, hogy a csinosabb nők csak beépített emberek.

2019. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a főzős randi? Vadidegenek összeállnak főzni?
2019. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Keressetek rá, hogy Rapid Randi és kihozza, miről beszélek. Vannak rendezvényeik.


Azt írják, korosztályonként van a rapid randi, így talán nem lehet olyan vészes ez a kor dolog. :)


Nem tűnnek elkeseredettnek, akik idejárnak? A barátnőim Tindereznek meg hasonlók, én azokon nem vagyok fent.

2019. máj. 26. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Érdekelne, de vidéken nincs ilyen. 100km-es körzetemben nincsenek ilyenek , csak a fővárosban.
2019. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én annó love.hu-n ismertem meg a ma már férjemet.Szerintem egyáltalán nem ciki.Sokszor belegondolok,hogy amúgy tuti soha nem is találkoztunk volna,mivel 130km-re voltunk egymástól.Tőle jobb párt el se tudtam volna képzelni.Mindegy hol ismerkedsz,mert a végeredmény számít;)
2019. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!