Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan nőről, aki korábbi életében sok férfinak megvolt és most Istenfélő keresztény lett?

Figyelt kérdés

Akkorát fordult vele a világ, hogy kijelentette: ő első randin nem csókolózik, hónapok kellenek neki ehhez, hogy jól megismerje a férfit.

Korábban viszont sokat pasizott, sokan felpróbálták.


Nem éreznéd szívásnak, hogy pont veled ilyen erkölcsös? Ez alatt nem azt értem, hogy rögtön az első randin szexeljetek, de nem is apácáskodást.


Ismerkednél vele ennek tükrében?

Kort is.


2019. máj. 27. 15:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
Álszent qrva
2019. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%

Azt, hogy álszent.


Alapból nem rajongok az "Isten lábát rágó" emberekhez, mert a többségük képmutató, hazug alak, akik téged kioktatnak, de a saját bűneikre azonnal megvan a kis kifogás.

2019. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Nekem komolyan, elsőre Mária Magdolna jutott eszembe.

Páli-fordulat, létezik ilyen.

2019. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg azért ment át ilyenbe, mert elege lett, hogy csak megdugják. Nekem is szokott lenni ilyen felindulásom, aztán megint előjön a r.ibanc énem xd
2019. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#4: az nice. Most is az van előtérben? 😁
2019. máj. 27. 15:38
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

Szánalmas, képes volt tenni azt, amihez kedve volt, aztán mégis magával ragadja a szánalmas vallásoskodás. Ritka nagy csalódás az ilyen.

Az erkölcs arról szól, hogy ne ártsunk másoknak, ne ítélkezzünk rosszindulatúan és vakon, ne bántalmazzunk sem embert, sem állatot...stb. Az, hogy valaki szingli, és olyankor azzal szexel, akivel akar, senkit nem csal meg, más kapcsolatának felrúgásában sem vesz részt és nem anyagi előnyökért dug, akkor egy morzsányi kis köze sincs az erkölcshöz.

Akit "sokan felpróbáltak", annak illene ezt tudni és nem agymosott h.ülyévé válni.


Kor: 27

2019. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
#5 általában az van, igen😀De már megbarátkoztam vele, én ilyen vagyok.
2019. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Mi a rákról beszélsz? Ő nős férfiakkal is dugott anno. Sokan megszúrták, vagyis engedett olyanok csábításának is, akik kapcsolatban voltak. Most pedig akkorát fordult, hogy irreálisnak tűnik. Pont egy normális értékrendű, konzervatívabb férfival szemben kell adni az apáca stílust, hogy hiába szimpatikus neki a férfi, nincs csók első randin, szex meg hónapokig? Szerintem ez így vicc.
2019. máj. 27. 15:47
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
#8 ha úgy is szexelt, hogy tudja, hogy a másiknak kapcsolata volt, az igen, gáz. Én hanyagolnám. De amúgy azt vedd inkább bóknak, hogy téged megvárat. Akitől komolyat akarok, az alá én sem fekszek be azonnal :D
2019. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hízelgő. 😃 Aztán vársz rá hónapokat és utána aláfekszik másnak. 😁😂
2019. máj. 27. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!