Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg a korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg a korábbi barátnőivel lehettek gondok?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal, már 5 "komoly" kapcsolaton van túl. Állítása szerint csak olyan lánnyal jön össze, akivel el tudja képzelni hosszútávon a kapcsolatot. Mint mondtam, 5 barátnője volt, akikkel 1, 1,5, max 2,5 évet volt együtt - és elvileg személyiségre mind mások voltak, DE igazából eddig végül mindig az volt a baj, hogy minden párja előbb-utóbb ki akarta sajátítani őt. 26 évesen 5 komolynak induló kapcsolaton van túl, és végül mindig minden csaj csak hisztizett és ki akarta őt sajátítani. Azért ez nekem nagyon fura, hogy így a csajokra van fogva a dolog. Azt is hozzátette még, hogy ezek szerint mindig rosszul választ párt magának.

Nem tudom, hogy mit gondoljak. Szerintem ha 5 olyan kapcsolaton vagy túl, amiknek komoly szándékkal indulsz neki, akkor nem ennyi a gond, hogy a másik féllel volt MINDIG ugyanaz a probléma.


Csak nekem tűnik úgy, hogy abba bele sem gondol, hogy ő csinál valamit mindig szarul, ha újra és újra ugyanoda lyukad ki?

Így mennyire merjek vele komolyabban ismerkedni? Vagy csak túlkombinálom?



2018. júl. 15. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tudok teljes bizonyossággal válaszolni, de gyanús. Valószínűbb, hogy a férfiben van a hiba. Véletlennek sok az öt rátelepedős nő.
2018. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nyilván senki sem tudja megmondani biztosra a dolgot, de a vélemény is sokat számít, hogy ezek szerint nem csak nekem gyanús a dolog. :)

2018. júl. 15. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
5 ugyanúgy végződő kapcaolatban sanszos, hogy nem csak a csajokkal volt gond.
2018. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!