Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan esett rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy eszébe se jutott meghívni az első randin?

Figyelt kérdés

Nem akarok aranyásónak tűnni, nem várom el, hogy eltartsanak és finanszírozzanak, de nőként jól esik a gesztus, ha néha meghívnak. Hétvégén volt az első randink, de régebb óta ismerjük egymást. Én amúgy imádok sütni, neki is vittem pár szelet süteményt abból, amit csináltam. Láthatóan örült neki. A randi elején sétáltunk és beszélgettünk, aztán beültünk egy olcsóbb helyre enni. Amikor megkérdezte az eladó, hogy egybe vagy külön, akkor gondolkodás nélkül rávágta, hogy külön. Kicsit megalázónak is éreztem. Az eddigi párjaimnál általában felváltva fizettünk, ez a felezgetés nem volt divat. Első randin úgy érzem, hogy lehetett volna figyelmesebb is, főleg, hogy én is gondoltam rá. Ő szeretne folytatást, én kicsit kiábrándultam. Nem a pénz miatt, hanem rosszul esett a gesztus. Vagy én gondolom rosszul?Mással nem volt probléma a randin, csak emiatt vannak felemás érzéseim.

22l és 29f


2019. máj. 28. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
En is pont igy gondolom, mimt te. Multkor volt itt egy kerdes, ott meg minimum egy tucat irta ugyanezt,amig neztem...
2019. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

Csak emiatt nem dobnék senkit.


Nekem amúgy az voltaz elvem, hogy mindenképp úgy csinálok, mint aki fizetni akar. Ha nem áll ellen, nem baj. Ha igen, akkor két eset van: ha részemről jöhet a második randi, akkor hagyom fizetni. Ha tudom, hogy nem lesz több találkozó, akkor ragaszkodom, és kifizetem a részem.

2019. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell rosszul érezned magad miatta, kicsit más az értékrendje.:) sajnos manapság menő ez a feminista hozzáállás h mi akkor is fizetünk, pedig aztna ugyis elmegyünk szülni és ne dolgozunk 3-4 évet, akkor is felezzük?
2019. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Nálam ebben az esetben nem lenne több randi.
2019. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Dugásra jó vagy, másra nem.
2019. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég, emiatt kiábrándulni...
2019. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez rosszul kezdődött,de még folytatódhat jól.


Részemről azért lenne csalódottság,mert a sütisütős gesztusomat értékelhettet volna azzal,hogy "visszahív".Másrészt,mert régebb óta is ismeritek egymást.Nem csak valami ismeretlen.

2019. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Elkönyvelem, hogy csak baráti randi volt.

Ez ugyanolyan gesztus, mint kinyitni az ajtót és előre engedni. Nem várom el, nem vagyok béna, csak jól esik, ha nőként bánik velem, ő pedig a férfias oldalát mutatja. Ebbe nálam a lovagiasság beletartozik. (Ha nem lesz folytatás, akkor fizetem a részem, ha lesz, akkor visszahívom legközelebb.)

Felezgetni a haverokkal szoktunk, nem első randin.

2019. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Aki felezni akart, azzal eddig én csak rosszul jártam.
2019. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Na, kifogtál egy 💩rágót... Még most pattintsd. Ő lesz az, aki mikor együtt laktok, a kenyeret is leszámolja szeletre, mennyi az ő része, mikor a költségvetésről van szó, és a rezsibe tőled várja majd a nagyobb részt beleadni, mondván több időt töltesz a fürdőszobában, így több villanyt fogyasztasz, hosszú a hajad, több víz fogy a hajmosás által, stb. Menekülj...
2019. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!