Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy olyan férfival, aki nagyon reklamálja magát? Elküldni nekem a sikereit, fényezi magát.

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyannal nem, aki nem tud magyarul.
2019. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Tudod mit jelent az hogy "reklamál"? :D

A szó amit keresel : "reklámozza".

Istenem....

2019. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reklamal.. oh jaj :D

A valaszom: nem.

Tipikus narcisztikus vonas. Arrol mar nem is beszelve, hogy az orokigazsag az, hogy aki VALOBAN sikeres, nincs raszorulva hogy reklamalja... raklamozza onmagat.

Akarhanyszor talalkoztam egy olyan ferfival aki azzal hencegett, hogy mennyire sikeres es gazdag, utolag mindig kiderult, hogy egy csoresz de abbol is a rosszabb fajta, es kb semmit sem tett le az asztalra. A szaja persze annal nagyobb volt.

2019. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, én utálom a nagyképű embereket. Néha járok az Oxygen wellnessbe/kondiba Budán, le szoktak szólítani pasik, de mikor az első 5 percben háromszor elmondja, hogy ő vezérigazgató meg milyen kocsija van...hát kösz nem.
2019. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!