Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pünkösdhétfőn van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pünkösdhétfőn van olyan program, amire érdemes lehet egy randi keretein belül elmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nem nagyon találtam pünkösd hétfőre semmi értelmes programot Budapesten belül délután. Tudtok ajánlani olyan programokat, amikre érdemes lehet elmenni randizni?


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2019. jún. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pünkösdtől függetlenül Városliget, Állatkert,Planetárium,Csodák Palotája, egy szabaduló szoba, kimenni Szentendrére a korzóra fagyizni, sétálni (ha nincs autó HÉV kivisz szerintem fél óra alatt pestről) :)


Mondjuk azt nem írtad hány évesek vagytok, mi a számodra értelmes program, illetve mennyire ismered a randi partnered :)

2019. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh igen, bocsi. Én 23 vagyok Ő 19. Ez lenne a második randi és összességében szerda óta ismerem őt, szóval még nem igazán ismerem annyira, hogy tudjam, pontosan miket szeret. Először csütörtökön vacsizni voltunk. :)


Az értelmeset csak arra értettem, hogy nem valami ilyen borkóstolás, meg hajókázás, amit orrba-szájba feldobál a programturizmusos oldal.

2019. jún. 8. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A pünkösd a húsvét utáni 7. vasárnapon és hétfőn tartott keresztény ünnep, amelyen a kereszténység a Szentlélek kiáradását ünnepli meg.[3] A Szentlélek az Atya és a Fiú kölcsönös szeretetének végpontja, áradása; ez a kiáradás. "


Na húzás a templomi misére !

2019. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 es vagyok


Menjetek fel kisvasúttal a János hegyi kilátóhoz. Jót lehet sétálni, fagyizni, akár libegőzni. Én mondjuk mindenképpen ilyen sétálós dolgot csinálnék, mert ha pl nem akar libegőzni, akkor is lehet enni egy fagyit. Vagy az állatkertben biztos van mindig miről beszélgetni..stb. Nem olyan kötött, mint egy vacsora, ahol ülünk szemben egymással egy asztalnál és futjuk a kötelező kérdésköröket :)


(Bár én már majdnem 40 vagyok, szóval bocsi :) nem tudom huszonévesen mi most a jó randi)

2019. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jó ötletek. Hát, sajna én se vagyok benne otthon, mert nem vagyok egyn agy rnadizgatós, de ezt jó lenne nem elszúrni. Mégegyszer köszi a segítséget :)
2019. jún. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!