Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi milyen hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi milyen hosszú szokott lenni és hánykor érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Első randin mennyi időre és hova szoktak menni az emberek? Hány órakor szokás kezdeni és befejezni?

2017. nov. 2. 17:55
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Nincs erre szabály. Ha jól érzitek magatokat, akkor lehet több óra is akár, de ha bizonytalannak érzed a dolgot vagy nem jön be, akkor max 20 perc elég.
2017. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Első randira a kb 1 óra a "jó" szerintem, ha tervezett. Mivel amennyiben rossz, de nem akarsz csak úgy lelépni, 1 órát még ki lehet bírni. Viszont ha nagyon jó az az 1 óra nagyon hamar elrepül, rövidnek látjátok és alig várjátok már, hogy legyen következő :D

Túl rövid nem jó, mert annyi idő alatt kb semmit sem tudtok meg a másikról, ha túl hosszú pedig egy jó randi is unalmassá válhat, ergo rosszabb emlékek lesznek róla, nem marad meg az az izgalom, ami kell a másodikhoz. De ezt csak én gondolom így, lehet másnak más az ideális :)

Időpontnak pedig számomra a délután az ideális, mikor még világos van, de már nem a legtűzőbb nap (nyáron mondjuk 5-6 körül, télen 3) mert azt a kedvenc társas napszakom. Az olyan meghittebb, de nem annyira, mint az este, ráadásul ha kicsit világosabb van jobban meg is tudod nézni a másikat természetes fénynél. De ez szintén csak egy személyes meglátás :)

2017. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem elég két óra ha jól érzem magam ha nem érzem jól

Magam elég egy óra is.

Idő meg ha mondjuk dolgozok/suliba vagyok akkor legyen 4 óra

2017. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi délután mentünk és két órát beszélgettünk
2017. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Mivel mi két külön egymástól távol eső városban lakunk, ezért nálunk a két város között félúton volt az első randi, és kb 6-7 órát voltunk együtt.

Mi egy parkban voltunk először és ott beszélgettünk.

2017. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
62%
#Ketteske tökéletesen megfogalmazta a lényeget, ne legyen se túl rövid, se túl hosszú. Ha túl rövid, akkor gyakorlatilag semmit nem ismersz meg a másikról, ezáltal érdektelenné válik az egész, ha meg túl hosszú, akkor meg nem marad semmi érdekfeszítő a második koccanásra. Szóval módjával.
2017. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:
27%

Erre nincs irott szabaly.

Kezdesre vagy hosszra. De tenyleg.

En ugy szoktam csinalni, hogy az elso alkalom, max de tenyleg nagyon max. 2 ora. S leginkabb kave tea, fagyi, plussz egy kis seta. S mindig kitalalok egy indokot, hogy most ennyit erek ra.

Ennek tobb oka van.

- Az egyik, hogy a csajok konnyebben belemennek, a randiba, ha tudjak, hogy kb 1 ora lesz. S ezt hangoztatni is szoktam,ha nagyon nem mukodik, a dolog nincs kinos csend meg hasonlok.

- tarsadalmi megiteles szempontjabol “ribizlis” viselkedesnek van elkonyveleve, ha az elso este, agyba vegzik, igy masodik randin ezerszer konnyebb, mint kockaztatni, s elszurni az elso, azzal. Hogy minden aron a bugyiba akarok kerulni. Nekem az elso randi a szenvedely felebreszteserol szol.

- Ha le van fixalva, hogy 1,1,5 ora. Akkor ezzel is jelzem a no fele, hogy van eletem, nem fogok raakaszkodni. Igenyesseget feltetelez. Regebben ez csak kamu volt, de most mar, tenyleg orulok a rovidebb randiknak sok a dolgom.

En pl ugy szoktam betarazni , hogy ha esetleg nagyon jol erezzuk magunkat akkor olyan dolgokat pakolok be a randi utan amik athelyezhetoek, vagy nem dol ossze a vilag ha kimarad.

A masodik randik 19:00 kezdodik. Mindig van benne kaja. S legtobbszor szexel vegzodik.

2017. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jobb napközben, mertazért az első randin az ember még sosem tudja (kivétel, ha már régebb óta ismeritek egymást), esetleg estefelé. Mondjuk 2-3 óra az átlag. De ez teljesen individuális, ahogy akarod. Nekem a barátommal az első randim 5-kor kezdődött és kb. 8-ig tartott, tehát olyan 3 óra. Nyár volt, szóval világos meg minden, mondjuk mi akkor láttuk egymást először, elővigyázatos voltam :D
2017. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van azért olyan, hogy 2 ember elsőre valamiért nem szimpatikus egymásnak, előfordul, ilyenkor én még próbálok kérdezgetni, hátha csak nehezen nyílik meg, de 20 percnél többet ezzel nem szoktam tökölni, ha nem látok változást.

De érdekes, amit írtak az előttem lévők, hogy azért kb. kell egy óra, hogy valamit meg is tudj róla,ezen elgondolkodtam, mert van, hogy valaki fél órán át sem tud feloldódni, ennek nyílván lehet sok oka,akár fáradt is lehet.

2017. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem idén 4 volt, de egyik sem volt hosszabb néhány percnél:


-kiderült, hogy női képpel akar palit fogni magának az ürge

-a hölgy elkezdte sorolni a szolgáltatások tarifáját

-becslésem szerint kb. 20 évvel többnek nézett ki, mint a képei alapján

-a megadott 50kg helyett egy mázsán felüli bombázó volt

2017. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!