Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés elején rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején rosszul esne ez?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival, kérte töltsem fel a telefonját, ide adja.

Azóta többször talalkoztunk, bár tegnap azt mondta hagyjuk egymást, de amikor találkoztunk sem ajánlotta fel. Nem költött rám egy fillért sem egyébként, ezt azért írom mielőtt valaki ezzel jönn e és nem azért írom mert pénzéhes lennék.

Egyébként én kissé nagyvonalú vagyok, el sem fogadtam volna, csak rosszul esik hogy így elsiklott felette.


2019. jún. 10. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nők: "Nincs egy normális férfi sem."

Ugyanezek a nők: "Idióta férfiakkal randizom."

2019. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Töltötte volna fel a franc a telefonját
2019. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Annyi rendes pasi van a világon... miért ezzel kezdtél?
2019. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tényleg van?

Ismerkedsz egy csajjal és még ő fizet neked.

Öreg vagyok én már ehhez úgy érzem.

2019. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lili8989 ***** válasza:
80%

Rosszul választottál!

Először is, nem randizunk olyannal, aki azt kéri, hovy toltsd fel a telefonját, (kezdjuk ott, hogy már az gyanus, hogy nem előfizetése van) masodazor, fizetni a férfinek illik, nem a Nőnek!!!! Számomra hihetetlen, hogy ennyire alulértékeled magad

2019. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús,hogy nem előfizetése van??Mih?😂


Ez csak simán egy bunkó.Utoljára ilyet 10 éve hallottam,akkor is egy nő próbálkozott ezzel férfinâl.Hihetetlen,hogy felttötted.

2019. jún. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ostoba...
2019. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!