Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rosszul fogom fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul fogom fel, hogy nem akarok semmit a 15-16 éves kis csajoktól?

Figyelt kérdés

Társkeresőn folyamatosan megtalálnak ezek a nők, persze nagy részben 22-24 éves profil mögé bújva.

Beszélgetésbe kezdünk, és párszor én is észrevettem, hogy lehet itt valami, mert nem egy feltüntetett korú nőként viselkedik. De többnyire ők nyögik be, mikor már a randit tervezgetjük.

Én persze folyton kihátrálok belőle, mert kövezzetek meg érte, nem tudok mit kezdeni 27 éves férfiként egy 15-16 éves "gyerekkel".

Eléggé nyitott vagyok a beszélgetésekben, hiszen ismerkedős oldal, és párszor előfordult, hogy miután elmondta, azt is hozzátette, hogy még szűz, és nem egy korabeli divatmajommal akarja elveszíteni, hanem érett férfival.


A saját korosztályomban a nőkkel elvagyok, de kapcsolati szinten nem sok sikerem van, de ezek a lányok folyton megtalálnak, és velük tökre értelmesen el tudok beszélgetni, viszont nem tudok mit kezdeni a korkülönbséggel.


Mi a megoldás?


27/F



2016. ápr. 11. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
haverom 29 éves és ő meg direkt csak ilyen 15-16 éves lányokkal kezd ki mert a korabeli lányokat már nem tudja hülyének nézni...a fiataloknak meg azt mond amit akar, mert ők még tapasztalatlanok és naívak
2016. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nagyon helyes, ne is foglalkozz velük!!!!
2016. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:

#1 Pontosan!! Az ekkora korkülönbség esetén, ahol a nő 20-21 év alatt van a legtöbb esetben ez az oka. Mert az idősebb nőket már nem lehet hülyíteni. Ezért vagyok mindig kiakadva, mikor fiatal lányokkal kezdenek ki az idősebb férfiak, mert az esetek többségében nem őszinte, hanem ragadozó, élősködő viselkedésmód. Szóval kérdező, ez a normális viselkedés, amit te csinálsz. Egy 15 éves kislány nem szabad, hogy bármilyen szinten vonzó legyen neked 27 évesen.

Ui: Persze, hogy el tudsz beszélgetni egy olyan 15-16 évessel, aki direkt az idősebbekre megy rá. Mindent megtesznek, hogy bevágódjanak nálad, nehogy azt hidd, hogy tényleg minden úgy gondolnak, ahogy mondják, ennyire naiv ne legyél már.

2016. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem is akarom hülyíteni a nőket egyáltalán.


S úgy vagyok vele, hogy nem akarok első lenni egy olyan nőnek, akivel eleve halálra van ítélve minden további folytatás. 27 vagyok, ha nagyon régről ismerném a nőt és minden stimmel, akkor talán belemennék egy 18-19 évessel, de fiatalabbal nemhiszem.


De így, csak azért hogy elveszítse valahogy a tádadalmi kényszer hatására, így nem. Tegye meg érzésekkel, szerelemből, főleg az elsőt.

2016. ápr. 11. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hülyíteni a 20-on feletti nőket? lol... dehogynem... csak ők már nem csak a kinézetre mennek mint a 15 évesek, hanem a pénzre, fizikumra, ápoltság stb... Ha ezek klappolnak akkor ugyan ott van ahol a part szakad, és kezdődik minden előről
2016. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az én szememben egy elég fair dolog, hogy nem használod ki ezeknek a lányoknak a helyzetét.

Anno én utáltam 15-19 koromban az egész párkeresést, mert korombeli srácok le se szartak, csak anyám munkatársai és annál idősebb "úriemberek" próbálkoztam nálam. A legszarabb kor egy nőnél, mert már elég érett testileg ahhoz, hogy nőnek nézzék, de elég fiatal és tapasztalatlan ahhoz, hogy mindenki zsákmánynak nézze.

2016. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem fogod fel rosszul. Biztos jön pár válaszoló, aki elkezdi, hogy hülye vagy, ő életében nem dugott, te meg olyan buta vagy, hogy hagyod veszni az ingyen sunát... de nekem a te hozzáállásod tetszik jobban. Rengeteg tinilány vágyik érettebb férfira (én is ilyesmi voltam anno). aztán sokan közülük nem jutnak el odáig, hogy hé, az a húszas, harmincas éveiben járó pasi, ha irántam érdeklődik, vagy csak szűk sunát akar, vagy teljesen éretlen (amit előbb is leírtak, hogy a korukbeli nőket már nem tudják lenyűgözni, mert azoknak már bizonyíték kell arra, hogy komolyan gondolják velük... törődés, egzisztencia... amire lusta... a 15éves csaj meg elalél attól is, ha kéthavonta egyszer elviszik a Mekibe, főleg ha egy "érett férfi"), ami 2-3 év múlva lesz csak igazán borzalmas.

Sokan vannak, akiknek a dugás fontosabb, mint a beszélgetés meg egy lelkiekben harmonikus kapcsolat.

2016. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok és minden szép nővel lefeküdnék 15 és 50 éves kor között.
2016. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Egyértelmű, hogy az ilyeneket le kell minél hamarabb szerelni. Az a baj, hogy mások nem úgy gondolkoznak mint te. Át sem gondolják, hogy a végén mi lesz ezekkel a lányokkal, hogyan élik meg és a későbbiekben milyen hatással lesz az, hogy csak szexkapcsolatot akarnak velük. Ez a szerelemből tegyék meg dolog férfi szájából nagyon ritka. Tetszik ez a felfogás, végre.
2016. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem is tudom hogy egy 27 éves férfi mit tudna kezdeni egy 15-16 éves lánnyal, aki szinte gyerek.
2016. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!