Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet szép lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szép lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Bocsi, de néha úgy érzem, nem is itthon vagyok. Hiába vagyok sportkör tag, tánciskolás, és sokoldalú, ápolt, évek óta nincsen párom. A társkereső oldalakon, jó, ha 10 levélből 1-re válaszolnak, a plázában meg ha meghívsz valakit egy kávéra, csak furán néz. A drogos, zenei fesztiválok nem az én világom. Te érted ezt? ( de más férfiak is erről számolnak be, pl: egy ügyvéd barátom is).

2019. jún. 13. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Neked sehol.
2019. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj, d e megijedtem most a válaszodtól. :-)
2019. jún. 13. 10:20
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Buszon, közértben, énekkaron, iskolában, munkahelyen, moziban, színházban, otthon.

Nem, hazudtam. Van egy olyan hely, ahol csak szép lányok ülnek egy szobában és arra várnak, hogy meg akard őket ismerni. egy a bökkenő, nem te gondolod róluk, hogy szépek, hanem a Klári néni, és ő válogatta össze őket külső szerint neked.

2019. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Bárhol.

20/L

2019. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

# 3/4

XD

2019. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy bárhol. Akkor, jól hiszem, hogy nem bennem van a hiba. köszike.
2019. jún. 13. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

"A kérdező kommentje:


Én is úgy gondolom, hogy bárhol. Akkor, jól hiszem, hogy nem bennem van a hiba. köszike."


Ezért írtam, hogy Neked, sehol!


1. voltam.

2019. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is barhol.

Csak az a baj a mai tarsadalomban, hogy nagy az elvaras egy ferfinak a novvel szemben es forditva.

Fontos hogy milye van es nem valojaban ki.

Egyebkent noi valaszolo vagyok, felsofoku vegzettseggel , de evvel ellentetben semmi bajom nem lenne leallni egy olyan ferfivval akinek nincs egyetemje. Tudjon elsosorban ember lenni.

Volt tapasztalatom olyannal akinek 2 egyetemi vegzese volt, de mint ember nulla volt.

2019. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl nagy az elvárásod? Mi neked a szép?
2019. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ahol jelen vannak. A hiba pedig, ha mindenki nemet mond, vagy ignorál, igenis benned van. Hogy konkrétan mi, azt így távdiagnózis útján elég nehéz lenne feltérképezni, de én így első blikkre azt gyanítom,, hogy nagyon direktbe mész. Nem szabad. A nő nőből vannak, hagyd meg őket ebbéli mivoltjukban, és úgy is közelíts. Fusd le a kötelező köröket, amitől nőnek, nem pedig szexobjektumnak érzi magát melletted a célszemély. Tudom, divatjamúltnak tűnik, de hidd el, a női lélek alapjában mit sem változott az elmúlt évek viharaiban.
2019. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!