Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Azért ha tehetitek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Azért ha tehetitek csak a nagyon szép, karcsú lányokkal szerettek ismerkedni ugye?

Figyelt kérdés
Az átlagosakat, tucatlányokat, vagy a kicsit csúnyábbakat, ducibbakat akkor válasszátok ha nem kelletek másnak? (Nem akarok senkit megsérteni, csak kérdezem.)
2017. nov. 12. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy nem lesz népszerű a válaszom, mert nem felel meg a GYIK-es mentalitásnak, de leírom:


Igen. Szeretem a szép nőket, és tapasztalataim szerint sokkal nyíltabbak az ismerkedésre, mint az átlagos, vagy csúnyácska lányok.

2017. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nagyon nem.


A haverok mindig mondták, hogy nekem a "csúnya nők" tetszenek. Pedig ez nagyon nem igaz, az összes barátnőm nagyon szép lány volt, legalábbis én annak tartottam őket, még úgy is, hogy valóban nem ezek a topodell típusok voltak, amiért mindenki lelkesedett.

2017. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem
2017. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván két, egyébként teljesen ugyanolyan nő közül a szebbiket választjuk (ahogy gondolom ha van lehetőség, a nők is a számukra szimpatikusabb férfit választják), de ez szerintem evidens.

Viszont:

-a szépség szubjektív, tehát lehet hogy aki a többségnek "nagyon szép", az nekem nem vonzó

-az "átlagos" stb. lányok esetleges hátránya sokféleképp kompenzálható (intelligencia meg ilyenek)

2017. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

#1

Talán azért mert nekik van önbizalmuk. A csúnyábbak nyilván nehezebben nyitnak emiatt. Legalábbis magamból indulok ki.

2017. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%

#1

Teljesen így van, de az elvárásaik és költségük sokkal magasabb.

2017. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy azokat tudom tucatlányoknak nevezni amelyikekre te azt mondod "csinos, karcsú". Őket hamarabb észre veszik az emberek, mint akiket te még ha szépen is, de leminősítettél. Szóval legyen inkább egy "szűrke kisegér", mint egy mindenhonnan látható színes "madár". :)
2017. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"okkal nyíltabbak az ismerkedésre, mint az átlagos, vagy csúnyácska lányok."


Ez változó.


Van a környezetemben egy igazi topmodell (szőke, magas, vékony) lány, évek óta nincs senkije, mert beleunt, hogy mindenki csak lefektetni akarja, mostanra tele van kisebbrendűségi érzéssel is (aka: minden pasi szemét).



De valóban ismerek egy-két átlagos (amúgy csinos) nőt, akinek az évek alatt bekattant, hogy a férfiak csak a nagyon szép nőkre buknak, féltékenyek azokra a lányokra, akik sikeresebbek, és ha véletlen egy férfi mégis náluk próbálkozik, akkor inkább a sértettség vezérli őket, mint az öröm, hogy valaki rájuk vágyik.


Ők azok, akik úgy érzik, hogy nekik is járna az iskola/munkahely legjobb pasija, és mivel nem kaphatják meg, ezért inkább mindenkinél sértetten reagálnak.

2017. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Az 1-es vagyok.


5-ös és 6-os:


Önbizalom... részben igen, de nem csak az. Én inkább azt mondanám, hogy szociálisabbak. A szép nők nagy többségében társasági emberek, és tudják, hogy mindenkinek tetszenek. Ezért számukra nem meglepő, ha egy valaki közelít, sőt - ha normális a pasi! - örülnek is neki, mert sokan csak nézik őket, de nem mennek hozzájuk oda.


Egy csúnyácska lány valóságában azonban nincs benne az, hogy például nyilvános helyen felszedjék Ezért [többségében] hirtelen nem tudja mit is kellene tennie ebben a helyzetben, ezért nehezebb vele szót érteni. Másrészt egy kicsit egoisták is, hiszen a pasik abból a [téves] logikából kiindulva, hogy a szép nőkre a bunkóság a jellemző, a csúnyácskákat ostromolják, mert azt gondolják, hogy azoknál több esélyük van.


Paradox módon tehát azoknak, akik nőt akarnak, azoknak éppen őket kellene elkerülni, nehezebb őket felszedni. És a jó csajokkal kellene foglalkozni.


A másik meg az, hogy nem hiszem, hogy magasabbak lennének az elvárásaik, legalábbis engem nem érdekel. Már régen nem hódításról beszélünk, ha én próbálnék neki megfelelni. Természetesen vannak kifejezetten pénzéhes nők, de azokkal nem kell foglalkozni.

2017. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Paradox módon tehát azoknak, akik nőt akarnak, azoknak éppen őket kellene elkerülni, nehezebb őket felszedni. És a jó csajokkal kellene foglalkozni."


Ebben van igazság, csak éppen az ember azért tisztában van vele, hogy esetleg nem ő a legjobb pasi a világon, és ezért próbál meg olyan nőt felcsípni, aki kb ugyanaz a kategória.


Ha összejön, akkor boldogság, mert az ilyen lányok sokszor tényleg normálisabbak, mint a legnépszerűbbek, de az általad is említett okokból gyakran nem jön össze

2017. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!