Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihasználta hogy rossz állapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználta hogy rossz állapotban vagyok és így akart felszedni?

Figyelt kérdés
Van egy betegségem, ami hol enyhébb, hol erősebben jelentkezik, a gyomrommal vannak problémák de sosem találtak valódi okot, inkább lelki eredetű lehet a gyökere a problémának. Van egy évfolyamtársam az egyetemen, aki sokszor látta rajtam, hogy nem vagyok jól és mindig próbált felvidítani. Aztán egyszer elmondtam neki, hogy milyen bajom van, ő pedig a kapcsolatai révén rögtön le is szervezett nekem egy találkozót egy nagyon jó gasztroenterológushoz, én viszont nem fogadtam el, mert nem akartam a lekötelezettje lenni. Hiába mondta,h tudja hogy én nem érdekből vagyok jóban vele és nekem bármikor segít, én nem akartam elfogadni, de úgy mondtam neki, hogy még meglátom. Utána nagyon aggódott értem, sokszor megkérdezte, hogy vagyok. Próbáltam utalni arra, hogy annyira nem komoly ez a dolog, így ő is megnyugodott. Ettől függetlenül minden másban is folyton segíteni akart,túl sokat foglalkozott velem. Aztán elkezdett máshogy is érdeklődni és kiderült, hogy nagyon megtetszettem neki és össze akar velem jönni, elutasítottam. Most azon gondolkoztam, hogy vajon minden amiben ő korábban segíteni akart nekem csak azért volt, mert föl akart szedni. Tehát kihasználta hogy levert/beteg vagyok és ő tud segíteni és így majd a lekötelezettje leszek és akkor könnyebben fel tud szedni.
2019. jún. 14. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy is van ahogy gondolod, akkor is sokkal többet tett azért, hogy összehozzon veled egy randit, mint a férfiak java.

Egy kávé melletti beszélgetés alkalmàval talán pontos választ kapnál a kérdésedre és akkor ő is megkapta amit akar, de te még nyugodtan mondhatsz utánna nemet.

2019. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nem jön be nekem. Az is lehet persze, hogy annyira belém van zúgva, hogy bármit megtenne értem,aztán azért lesi minden kívánságomat.
2019. jún. 14. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg neki ezt, hogy nem az eseted, köszönöd a támogatást meg miegymás. Manapság a legnehezebb dolog nemet mondani, de ezekből a tologatásokból az egyik fél mindig rosszul jön ki, mert beleéli magát, aztán elmondja az ellenkező nemet mindennek.
2019. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő eléggé beleélte magát, de nem haragudott meg mituán elutasítottam, azt egész normálisan fogadta.
2019. jún. 14. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen gyomor bajos szellentős nő , örülhet egyáltalán ha talál olyan pasit aki elfogadja... Te meg még válogatsz is. Mint ha a vak nő mondaná, nem kellesz nekem mert nincs kocka hasad..
2019. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem használt ki semmit!Segíteni akart,vagy mert már tetszettél neki,és ezért is,vagy időközben lettél neki ennyire szimpi.Egy ember aki megpróbált tenni érted valamit.Ha kihasznál valaki valamit,az nálam rosszindulatot feltételez.Ez meg nagyon nem az.
2019. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!