Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan férfival, aki egyszerre egoista és nagyon jószívű?

Figyelt kérdés
Egy rejtély saját magam számára is, hogy hogy lehetek ilyen. Mert az egoista emberek általában nem törődnek másokkal. Én viszont nagyon a szívemen viselem mások sorsát, még egy légynek sem tudnék ártani. Soha senkit nem bántanék meg tudatosan, ha netán mégis előfordul véletlen, utána nagyon rosszul érzem magam. Közben amúgy hatalmas önszeretettel rendelkezem, elég nagy az egóm, jól érzem magam a bőrömben, de soha senkit nem akarnék elnyomni, illetve senkit nem nézek le.
2019. jún. 19. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Te nem vagy egoista, hanem van egy normális önszereteted saját magad iránt, ami nagyon sok emberből hiányzik. Ha egoista lennél, akkor lesz..rnád a másikat és csak az lenne fontos, amit te akarsz és csak saját magaddal foglalkoznál.


Az egoizmus és a jószívűség ellentétei egymásnak.

2019. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, sokan mondták már ,hogy egoista vagyok.
2019. jún. 19. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:

#1


Nem feltétlenül. Szerintem a jószívűség ellentéte az önzőség.

2019. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Előbb tisztázzuk már, hogy szerinted az egoizmus az nem egyenlő az önzőséggel? Mert szerintem az egoizmus az maga a merő önzés!


Kérdező: sokan nincsenek tisztában az önszeretet fogalmával, ezért sokan keverik ezt az egoizmussal, miközben csak van egy egészséges önképed, önszereteted magad felé.

2019. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem nem ugyanaz a kettő. Egoista lehet az aki állandóan henceg, önmagát mások fölé helyezi, mindig magáról beszél - de mellette simán lehet egy adakozó fazon - aki persze kötelezően bezsebeli érte a dicsőséget és az elismerést, de attól még rendes is lehet.


Aki viszont önző, az nem mindig egoista, rengeteg alacsony önértékelésű, "szürke" ember önző, kicsinyes, "smucig".

2019. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"csak van egy egészséges önképed, önszereteted magad felé."


Hát, de én már túlságosan szeretem magam. Akkor is elégedett vagyok, ha épp nem csinálok semmit. Sokszor hajlamaos vagyok azt hinni, hogy körülöttem forog a világ.

2019. jún. 19. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Akkor a végén megkapod, hogy burkoltan önajnározó autista vagy, mint ahogy én :D

2019. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Autista biztos nem vagyok, mert a társaságban általában jól érzem magam.
2019. jún. 19. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha velem nem vagy bunkó, lekezelő és foglalkozol velem akkor nyugodtan lehetsz egoista 😃
2019. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párom ilyen
2019. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!