Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit vártok el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit vártok el az első randitól?

Figyelt kérdés

... és az első randi után?


kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy mit vártok el az első randitól ÉS milyen legyen az első randi.


2010. júl. 9. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

én azt várom el hogy egy fiú mondjuk időben érkezzen xP

legyen kedves, és ne akarjon rám mászni.

én az első randi után nem várok semmit, max egy puszcsit :)

2010. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok beszélgetés, megismerni a másikat. Az első randi végén pedig puszit, nem rögtön csókot.
2010. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én azt, hogy felejthetetlen legyen számomra:) legyen különleges. olyan helyen legyen, ahol sokat tudunk beszélgetni,és csak egymássalfoglalkozni. Az elvárásom annyi, hogy kell egy kis izgulás, de ne legyen az hogy a srác végig görcsben van, nem magát adja. és az a jó, ha akarják a második randit is.
2010. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és az első randi után elvárjátok, hogy másnap felhívjon a srác?
2010. júl. 9. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de engem is érdekelnek a válaszok, ezért írok be! :) Remélem nem baj.
2010. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hehh... legalább. vagy írjon sms-t vagy valamit hogy jól érezte magát előző nap és szeretne megint talizni
2010. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12:53-as vagyok. :)

Amúgy ha nem másnap mondja meg telefonon vagy sms-ben, hogy szeretne veletek talizni még1x, hanem aznap este pl., akkor is elvárás az, hogy másnap keressen a srác titeket? :)

2010. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt első randim és sétálgattunk de még csak a kezét sem mertem megfogni nehogy azt gondolja, hogy nagyon nyomulós vagyok. Ültünk egymás mellett a padon, úgy átöltem volna de nem mertem. Viszont megbeszéltük, hogy lesz 2. randi ott már tuti megfogom a kezét meg ha leülünk akkor átölelem.

20/F

2010. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyen pontos a fiú.Ez az első dolog,mert utálok várakozni.Jó az nem gáz,ha 1-2percet késik,de azért ne kelljen már 10-15percet várnom rá.

Egyébként legyen figyelmes,lehessen vele beszélgetni,legyen udvarias,humoros.


Hogy mit várok randi után?Valószínűleg puszit,de ha kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak akár szájrapuszi is lehet:) Ki tudja.

15/L

2010. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Számomra az a fontos, hogy gördülékeny legyen a beszélgetés, és hamar egy hullámhosszra tudjunk kerülni. Igazából vonzalomtól és pasitól függ, mennyire bírom tolerálni a késést. Lehet, ez nem a tipikus lányos időhúzás de én nem bánom, ha első randin megcsókol:) Ha olyan nagy a vonzalom első látásra, miért legyek a jónak elrontója?

Utána csak annyi az elvárásom, hogy ha nem akar velem többet találkozni, azt konkrétan közölje, ne csak szimplán elfelejtse a létezésemet...xD

2013. dec. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!