Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltetek az első randitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltetek az első randitól?

Figyelt kérdés
Nekem még nemvolt pasim de most egy fiúval fogok találkozni..elégé félek+izgulokxD
2009. júl. 2. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Naná :D mindenki fél az elsőtől :P aztán 10 perc múlva rájön h tök fölösen ;)
2009. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nem félek.Nekem holnap lesz az első randim:)

AMugy is a fiukkal jobban kijövök,és mivel én tetszem neki (én meg majd meglátom hogy nekem fog e) ezért én nem parázok.:)

2009. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nagyooooon.:S:D Nekem is mostanában fog eljönni az első igazi randim.:P Nagyon izgulok, már most, pedig az időpont még meg sincs beszélve.:D:D
2009. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jah, úgy féltem, el sem mentemXD! Igazából más oka is volt, hogy nem mentem el, mondjuk, vakrandi volt és éppen mást szerettem, de figyelj, tök fölösleges parázni. Én is azt hittem egyszer, nincs mitől félni, ha gáz van, úgyis kivágod magad valahogy, ha meg nem lesz semmi baj, annál jobb:D Sok szerencsét a talihoz^^
2009. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
naná!!!szinte mindenki fél az elsö randitól,meg izgultam is de kb 10perc mulva rájöttem h totál fölösleges volt=)..minden nagyon jól alakult!
2009. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ajj de ugy remeekxDmindjárt meghalok a félelemtöl:sxD
2009. júl. 2. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon izgultam az első randikon, szóval ilyen borsónyi gyomorral és remegő lábakkal mentem oda, aztán úgyahogy megnyugodtam egy kis idő után :D
2009. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És mit csináltatok?Puszit adjak amikor odamegyek
2009. júl. 2. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:

mért mikor fogsz vele találkozni?


ne izgulj ugyis lehengerled:D

2009. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Én féltelek!
2009. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!