Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szoktak taktikázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktak taktikázni randi után?

Figyelt kérdés

Délután írtam a csajnak, hogy nekem bejött a randi, jól éreztem magam. Nem reagált még semmit. Lehetséges, hogy taktikázik?

30F


2019. jún. 22. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

És ugyan mit taktikázna? Most komolyan.


Elképzelem, hogy hazament, látta az üzenetedet és most listát ír, egész térképet készít, hogy akkor mi a következő lépés, cél és mit hogyan fog megvalósítani veled egy kapcsolatban. Feltéve, hogy neki is tetszett.


Vagy éppen azon agyal, hogy jó volt-e vagy nem és eszerint készíti el a terveket.

2019. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Olvastam itt már sokfélét. Lehet hogy direkt nem reagál rögtön hogy ne gondoljam azt, hogy ő odavan értem.
2019. jún. 22. 20:53
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

#1-es vagyok.


Szerintem nem taktikázunk. Én pl sosem csináltam. Hülyeségnek tartom, hogy azért ne írjak vissza, mert húzom az időt "taktikai" célokból. Ha tetszett neki, jelentkezni fog.

Szomorú, de előfordulhat, hogy azért nem írt, mert nem érezte jól magát. Viszont ez kellett, hogy látszódjon rajta.


De lehet, hogy csak elfoglalt. Várj türelemmel és pár napon belül biztosan kiderül. Felejtsd el ezt a taktikázik dolgot.

2019. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2: Igen, ez lehetséges. De a randi alapján neked már azért érezned kene, hogy bejöttél-e neki, vagy nem.
2019. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, ő is jól érezte magát? Hogy érzed?

Látta az üzenetedet, csak nem válaszol?

Lehet, hogy dolga van, vagy nincs összenőve a telefonjával és majd csak este nézi meg.

Vagy neki nem jött be annyira a randi.

Miért taktikázna? Azt még megérteném, hogy nem válaszol azonnal, de szerintem azért egy fél napig nem válaszolni elég hülye taktika volna.

2019. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szerintem jól érezte ő is magát.Ő is sokat kérdezett rólam.

Majd meglátjuk holnapig mi lesz.

2019. jún. 22. 21:06
 7/19 anonim ***** válasza:
50-50% az esélye. Lehet, hogy igen, de az is lehet, hogy dolga van. Például épp most meséli a barátnőknek, hogy mi volt veled. ;) Ha igen, ha nem, mielőtt lefekszik, azelőtt tuti,hogy megnézi a telefonját. Ha tetszettél neki, akkor visszaír, és legkésőbb holnap reggel látni fogod.
2019. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én úgy érzem, hogy 26 évesen már nem vagyok abban a korban, hogy taktikázgassak vagy ez kelljen ahhoz, hogy bármit is elérjek. Viszont ez nem jelenti azt, hogy nála ez nem így van.
2019. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szoktam taktikázni, de nem sok ideig. Azonnal nem írok vissza, hanem 1-2 óra múlva, addig is rajtam gondolkozik vajon milyen benyomást tett. 😁

Ha 1 nap is eltelik és semmi, akkor szerintem bukta.

2019. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy más dolga is van, mintsem, hogy a telefonját bámulja állandóan? XD
2019. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!