Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (20 körül), ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20 körül), ti mennyire szoktatok "taktikázni" egy alakuló kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés, arra asszociálva, hogy egy fiúnak nagyon meg kell gondolnia minden lépését ha egy lánytól akar valamit. Ez lányoknál mennyire van így?

Köszi a válaszokat :D



2017. okt. 22. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azt fogják írni, hogy nem szoktak, de valójában nagyon is szoktak mindannyian.
2017. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki egy kapcsolatban taktikázik, és nem önmagát adja nálam felejtős. Én sem taktikázok. Megmondom neki, hogy baromira odavagyok érte, vagy megmondom neki, hogy egyáltalán nem. Mert nálam ez a két véglet van. Nem tudom mit kellene taktikázni. Ha bejöttök egymásnak, jól elvagytok, van vonzalom, akkor teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, nem kell azon aggódni, hogy vajon jó lépést tettél-e, mert nincs rossz lépés. Ugyanakkor ha nem jössz be neki, akkor lehet minden lépésed tökéletes, akkor se fogsz neki kelleni. A kapcsolatok jövője (mármint hogy lesz-e kapcsolat) az első pár másodpercben eldől, a többi csak körítés. Pontosan tudja mindenki előre, hogy akar-e a másiktól valamit vagy nem. A taktikázás fölösleges időpocsékolás. Plusz baromira lejön mindenkinek, aki minimális érzelmi intelligenciával rendelkezik, ha nem önmagadat adod.
2017. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolat elottrol volt szo
2017. okt. 22. 15:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ez ugy ahogy van hulyeseg amit mondasz. Nem ismered. Akkor csak a kulso szamit szamodra. Hat szamomra nem.
2017. okt. 22. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A nők nem hülyék. Hidd el levágjuk azonnal, ha közöd nincs ahhoz, amit a randin előadsz. Annál kevesebb esélyed van egy kapcsolatra, minél többet taktikázol.

Nekem igen is álljon bele az arcomba, mondja meg, hogy "figyelj csak, baromira tetszel, menjünk el egy randira" és onnastól kezdve nekem ne azt magyarázza, hogy ő mekkora ember, meg igen is mondjon nekem ellent, vitázzon velem, ne legyen olyan, mint egy öleb. A nőknek nem az kell, aki pont mindent úgy csinál, ahogy nekik tetszik, hanem aki fel meri vállalni, hogy "igen basszus, én egy érzékeny ember vagyok". Vagy "szerintem nincs igazad, mert az Audinak szebb a formatervezése, mint a Mercinek, sose vennék olyan autót" stb. Nem kell a bólogatós kutya. Az meg pláne nem kell, hogy megpróbáljon féltékennyé tenni, vagy ne mutasson érdeklődést mert azzal a lendülettel megy a levesbe.

2017. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékig taktikázok. Kontroll alatt tartom az érzéseimet és a megnyilvánulásaimat is addig, amíg azt nem érzem, hogy biztonságos valaki előtt teljesen megnyílnom. Játszom azzal is, hogy mikor fekszem le egy pasival. Addig biztosan nem, míg arra nem következtetek, hogy teljesen rám van "gerjedve". Mindig átgondolom, mit teszek.
2018. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!