Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti inkább karrierista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti inkább karrierista férfivel ismerkednétek vagy bohémebbel?

Figyelt kérdés
Én a bohém vonalat képviselem, amolyan 'életművész' típus vagyok. Mivel beleszülettem a jóba, így sosem volt motivációm nagy karriert csinálni(mert minek kínlódjak, ha úgyis megvan minden ami kell). Inkább olyan melókat csinálok, amiket hobbinak is fel tudok fogni(vannak diplomáim,amiket csak úgy hobbiból megcsináltam, de nincs azoknak nagy jelentősége),a pénzem meg befektetem amibe lehet, mert majd szeretnék családot és nekik biztos jövőt szeretnék biztosítani. Szóval végül is nem ész nélkül szórom. Lényegében egyáltalán nem látszik rajtam, hogy gazdag lennék, nem is igénylem az ilyen luxus életvitelt, inkább csak élményekre(főleg utazásokra)költök meg jó kajákra. Átlagos ruháim vannak,bkv-val járok,nincs bennem semmi kirívó vagy extra, egyszerű életet élek, nem vágyom semmi nagyzolásra és senkit se nézek le. Élni és élni hagyni az elvem, felőlem mindenki élje úgy az életét, ahogy akarja,amíg nem árt ezzel senkinek.
2019. jún. 26. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem, mind a kettő kuka nálam.
2019. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyik se. Arany középút.

Legyen karrierje, célja, el tudja tartani a családját, de ne legyen munkamániás, legyen együtt a családjával. Fontos a pénz, de az együtt töltött minőségi idő fontosabb.

2019. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én egy olyanra vágyom aki imádja az életet és a kalandokat (utazás) szóval szerintem a bohém vonalat képviseli inkább de ez nem azt jelenti,hogy minden pénzét elszórja, hanem inkább tudatosan osztja be. amúgy én nem akarok családot.
2019. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az olyan ember nem lehet sikeres akinek ni csenek céljai,nem ambiciózus. Fogadjunk te valami művész vagy aki mellette elvégzett valami andragógiát, pszichológiát, jogot vagy bölcsészkart,stb, az ilyen diplomákkal persze hogy nem tudsz kezdeni semmit (sikeres jogasznak születni kell, sikeres pszichológusnak pedig nagy adag szerencse). Ha bele is születtél a jóba, előbbre jutni nem fogsz mert nincs motivációd, nincs igényed birtokolni targyakat, nincs igényed magadra, nincs igényed fejlődni. Ez nem vonzó, legfeljebb a tinik körében, ahol a szülők úgyis mindent fizetnek, nekik meg az a legnagyobb gondjuk hogy éppen milyen buliba akarnak menni. Utazni sem mindenki feltétlenül bkvval, mávval vagy stoppal hatizsákkal szeretne, meg sátorban lakni mert az yolo. A nők igénylik a biztonságot, egy férfit akire felnézhetnek, most egy bohém emberre szerinted hol tud bárki felnézni? A férfit pedig szerintem onnantól hogy van valakije, az lesz a motivációja hogy mindent megadjon neki, az a nő lesz az élete értelme.
2019. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát bevételi forrasom az van bőven, dolgozom, a befekteteseim pedig kamatoznak. Ha lesz családom bármit meg tudok majd adni nekik.
2019. jún. 26. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a bohémat választanám, mert én is az vagyok. De családot alapítani tényleg csak biztos anyagiakkal ésszerű.
2019. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonló mentalitás nálam kizárva. Gyűlölöm az ilyen motiváció nélküli, lézengő embereket. Nálam csak olyan férfi (meg úgy általánosságban csak olyan ember) játszik, akinek komoly céljai, vágyai vannak, dolgok amikért harcol akkor is ha ezek nem hoznak neki pénzt. Nem tudom magam olyannal elképzelni aki csak sodródik a világban. A gyerekem ne ilyen példát lásson mert sose lesz belőle ember.
2019. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát pedig nekem vannak céljaim ,csak hát egész másmilyenek, mint ami általában jellemző.

Elsősorban a boldog életre tanítanám meg a gyerekeimet, nem kényeztetném el őket, arra nevelném őket, hogy megtanuljanak úgy boldogulni, pénzt keresni, hogy közben jól érzik magukat.

2019. jún. 26. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyikkel sem, de a kérdés ezek szerint rád vonatkozik. Nem jönnék össze olyan mentalitású emberrel mint amilyennek bemutattad magad. Beleszülettél a jóba, gondolom a befektetéseid sem saját pénzedből vannak.Gyakorlatilag arra vered magad, amit a szüleid megteremtettek (mivel nincs karriered, hobbiból dolgozol, másra nem nagyon tudok következtetni). És igen, olvastam, hogy nem nagyzolsz, de közben mégis az egész írásod arról szól, hogy hát te biza’ pénzes vagy.

Az, hogy nincsenek valakinek céljai, ambíciói számomra nagyon kiábrándító. És nem, nem azzal van a gond, hogy gazdag a családod, hanem azzal, hogy nincs meg benned az akarat, sem a hajlam a fejlődésre.

2019. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Karrierista egy pár évig, aztán ha megteremtett egy szilàrd alapot, azon kezdjen el dolgozni, hogy ugyanazért a pénzért kevesebbet kelljen dolgoznia, hogy legyen ideje családozni, utazni, hobbikra.
2019. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!