Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem csókol meg ha már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg ha már a családjának is be mutatott?

Figyelt kérdés
Ez a 3.randi volt. Egész napos program volt együtt voltunk egész nap nagyon jól éreztem magam. Úgy érzem tetszem neki, a jövőről is úgy beszél, hogy majd el visz ide meg oda meg mindent többes számban. Ma este a családja szalonnát sütött és oda is el vitt be mutatott, de ha nem érdeklem miért mutat be nekik? Már több, mint egy éve egyedül van nem visz senkit be mutogatni sűrűn. Nem értem mi a baj, miért nem közeledik hozzám és csókol meg ha látom, hogy tetszem neki. A pasi 29 én 23

2019. jún. 29. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Lehet büdös a szád...

... vagy az övé.

2019. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám semmi erre utaló dologgal alátámasztani ezt, de ahogy olvastam valamiért nekem egyből az ugrott be,hogy biztos meleg és csak otthon akarja leplezni a dolgot. Mint mondtam ez csak beugrott, az lenne a legtisztább dolog,ha megkérdeznéd,hogy miért nem közeledik vagy egyszerűen csak lesmárolnád
2019. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj, hát nem adhatja ilyen hamar oda magát, előbb látnia kell, hogy megbízhat-e benned, vagy csak meg akarod dugatni magad és lelépsz szó nélkül.

32/f

2019. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán rosszul csókol és emiatt halogatja... Persze úgyis lebukik és te kidobod majd, mert "kiábrándító" :(
2019. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán nem szeret csókolózni. Én sem voltam soha oda a csókért, de még baráti puszit sem bírom.
2019. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél, hogy tolakodónak tartod. Vezesd rá.
2019. jún. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán harmadik randin nem mindenki akarja lerohanni a másikat. Ez a megszokott sőt vannak akik első randin már ágyban is végzik. Így izgalmasabb is! De a valódi okot csak ő tudhatja talán kérdezz rá.
2019. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!