Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti elvárjátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elvárjátok azt, hogy egy srác udvaroljon nektek és meghódítson vagy inkább hagyjátok, hogy úgy alakuljon a szituáció, ahogy alakulnia kell?

Figyelt kérdés

Túl régimódinak tartom ezt. Nem arra gondolok, hogy most akkor a nő vegye át a férfi szerepét, hanem szerintem nincs szükség az ilyen szerepekre.


Azt szeretem, hogyha valaki szimpatikus nekem akkor hagyom, hogy alakuljanak természetesen a dolgok és a csók is akkor csattan el amikor megvan a megfelelő hangulat, ahol nem azon van a hangsúly, hogy a nememből adódóan nekem kell megtenni az első lépést.


Lehet hallani egyre több embertől azt, hogy nem csak a párját keresi, hanem a barátját is. Ezzel én is így vagyok szeretném, ha nem csak páromra tudnék rátekinteni, a barátomra is, viszont számomra nem férnek bele idejétmúlt csajózó, hódító módszerek.


2019. júl. 1. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Senkit nem érdekel, hogy te mit hogy szeretsz. Vagy most arra számítottál, hogy ezentúl minden úgy lesz, ahogy te szeretnéd?


“Minden alakul magától” szóval nem hívjátok el egymást sehova, hanem majd ha épp összefuttok, mert a sors úgy hozza, akkor ismerkedtek? Vagy hogy képzelted ezt el? Ha te nem teszel a kapcsolatért, ki fog, a jóisten?

2019. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Alakulni akkor fog bármi is, ha cselekszel. Nincs olyan, hogy a sors majd megteszi helyetted.

Igen, szeretem, ha a férfi udvarol, de én sem jégkirálynő vagyok, viszonzom ezt kedvességgel.

2019. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Udvaroljon a férfi 👨! Adok neki jeleket, ezzel segítem! Nem vagyok rámenős és nem is leszek soha!
2019. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Rockarc ***** válasza:
72%

Szokasos napiluzer kerdes.


Vajon meg hany ilyen kerdest irsz ki, amiben reszelgeted ezt a nemek nem is kulonboznek annyira kerdest?


Csak szerinted idejet mult modszerek ezek. Pont arra panaszkodnak a nok, hogy mennyire ferfiatlan a ferfiak tobbsege, mar az elso akadalynal megbotlanak es jajgatnak. De egyebkent semmi problema, hasznald csak a modszered, ha bevalik, akkor tomegek fognak kovetni. Gyanitom semennyire nem mukodik, csak probalod gyozkodni a kozonseget.


43F

2019. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 Provokatív tenyérbemászó válaszaidra nem vagyok kíváncsi. Húzz el innen légyszíves!
2019. júl. 1. 17:51
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Én meg annak örülnék, ha nem futnánk annyi felesleges kört, ha egyszer csak szórakozni akarunk egymással és végül semmi sem lesz abból, amit mondtunk a másiknak. Pl mennyire vagyok önálló, felelősségteljes, gondoskodó, igényes, férj vagy apa alapanyag, de amikor felmerül, hogy mi lenne, ha össze is költöznénk, na akkor hanyatt-homlok van. Qrogatni/járogatni mi a vért számít, hogy én vagyok-e a Banderrasba oltott Jézus Krisztus... vicc az egész. -.-

32/f

2019. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kell rámenősnek lenni, de ez a nő vagyok és jeleket küldözgetek nekem nagyon nem szimpatikus hozzáállás. Ne játszmázzon velem, hogyha szimpatikus vagyok neki, akkor örülnék, hogyha természetes módon tudatná velem. Egyébként én is kimutatom azt, ha tetszik valaki, de legyen ez természetes és mutassa ki egy nő is ugyanezt.


Pont azért nem tartom természetesnek a nemi szerepeket, mert nem csak én kérdőjelezem meg ezeket, sokan mások is. Hogyha annyira természetesek lennének akkor fel se tettem volna ezt a kérdést. Már haladunk a korral és nem visszasírni kell a régmúlt dolgokat. Régebben sokkal rosszabb volt, mivel még ennél is szigorúbbak voltak a szerepek és a szülői elnyomás miatt ők is beleszólhattak ebbe, mondjuk ez még most is jelen van némely családban. Most egyre inkább enyhülnek és már ott kéne tartanunk, hogy ezek csak régmúlt társadalmi szokások, de már túlléptünk ezen. Érdekes a svédek például túlléptek ezeken a szokásokon . Semmi rossz nem lenne abba, ha követnénk a példájukat. Én csak szeretnék egy felszabadult baráti párkapcsolatot találni ahol szabadabbnak érzem magam, mint egyedül és én úgy érzem, hogy a nemi szerepekhez való behódolás az a személyes szabadságokat korlátozza.

2019. júl. 1. 18:00
 8/19 A kérdező kommentje:

"Pl mennyire vagyok önálló, felelősségteljes, gondoskodó, igényes, férj vagy apa alapanyag"


Ezek amiről írsz visszavezethetők a társadalom által konstruált minta szerepekhez. Ezek is ugyanúgy kiirtják a beszélgetések természetességét, szabadságát, mint a férfinak kell udvarolni dolog. A beszélgetés az attól természetes, hogy megismerem a másikat úgy ahogy van és, ha minden passzol akkor minden megy a maga útján. Minden normális ember arra törekszik, hogy egy normális ember léptékű kapcsolatban éljen, van egy kor ami után az embernek igénye van leválnia a szülőkről és külön útra lépjen, bár szerintem az se olyan baj, ha valaki nem akar leválni anyjáról, apjáról, hisz vannak olyan házak amik többgenerációsra épültek és ott nincsenek egymás nyakán, külön légtér van, ha az ember jól érzi ott magát, akkor miért is költözzön el, de attól még lehet önálló, hogy még nem fogta a sátorfát.


Azt akarom ezzel mondani, hogy ezek a társadalmi képek, teljesen feleslegesek és csak arra mennek rá, hogy megmutasd azt, hogy te vagy a jani és kimutasd, hogy az asztalod nem üres, hanem letettél valamit rá. Ebből azért nem kérnék, mert baráti párkapcsolat a célom és nem a társadalmi képeknek akarok megfelelni.

2019. júl. 1. 18:16
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

A kezedet ne kérjük meg? A babával is szeretnél majd otthon maradni?

Ha tetszik, ha nem, a legtöbb nő még mindig Férfit keres, aki udvarol, aki szépen bánik vele. Te meg olyan nőt leresel, aki nőies, aki finomat főz, aki gondoskodó. Te is elvárod egy nőtől a nőoes tulajdonságokat. Ha ilyen párt akarsz, akkor viselkedj férfiként. Vagy akkor szerezz egy szőröshónaljút, aki majd lesz a férfi helyetted.

2019. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Elvárom a KÖLCSÖNÖS udvarlást. Rettentően utálom az ilyen elvárásokkal teli nőket akiknek pontos elképzeléseik vannak arról, hogy mit tegyen meg a pasi érte és hogy udvaroljon neki miközben ő maga a kisujját nem mozdítja azért, hogy haladjon a dolog.

De az, hogy majd alakulnak a dolgok baromság. Ahhoz, hogy egy kapcsolat jól működjön kellenek a szép gesztusok, az "értelmetlen" baromságok amiket megteszel a másikért hogy a kedvében járj. Hogyha csak ültök a langyos szarban, hogy majd alakul a dolog akkor nagyon hamar ki fog hülni az ismerkedés és sose lesz belőle kapcsolat. De természetesen ebbe mind a két félnek energiát kell fektetnie, nem csak a férfinak kell udvarolnia.

2019. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!