Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak úgy megcsókolom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak úgy megcsókolom egy buliban, és ha esetleg ő nem akar tőlem semmit az nagy égés vagy csak nem jött be és kész?

Figyelt kérdés
ismerjük egymást már egy ideje...
2010. júl. 9. 20:32
 1/5 x Susy Omega x ***** válasza:
ha fontos neked, akkor ne egy buliban, sok ember szeme láttára próbálkozz be... szerintem. viszont ha nem eget rengető szerelem, és ő is olyan típus, akkor miért ne? :P egyszer élünk. :)
2010. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgygondoltam hogy elhívom sétálni vagy ilyesmi hogy csak kettesben legyünk
2010. júl. 9. 20:36
 3/5 x Susy Omega x ***** válasza:
ja, akkor meg pláne vágj bele... :DD egy kis beszélgetés után bizonyára látni fogod, hányadán álltok. :)
2010. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudjátok: pár hónappal később egy koncert után megtettem, beszéltem vele és megcsókoltam. Addigra már volt barátnője. El nem nyomott magától, vissza is csókolt de utána mondta, hogy van neki, persze ezt már tudtam. Most nemrég szakított a barátnőjével és azóta folyton keres suliban, írogat nekem. Én viszont már együtt vagyok egy sráccal akit mindennél jobban szeretek...
2011. ápr. 10. 01:39
 5/5 anonim válasza:
erre mondjak: a nok tobbsege ilyen
2016. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!