Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a gáz ha én már le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gáz ha én már le feküdnék vele de még csak meg sem csókolt?

Figyelt kérdés
3 hete ismerem a pasit. 3 hét alatt volt 3 randink. Nagyon tetszik nekem, vonzónak tartom őt. Nem tudom mi van. Ha nem jövök be neki miért randizunk? Még szóba sem merült a szex, de más sem. Idáig még meg sem csókolt arcra puszival köszön és azzal is búcsúzik. Hát ha ez így halad megfogok zakkanni. Nem akarok én kezdeményezni, azért ezeket először jobb ha a pasi teszi meg. Vagyis nekem az esik jól ha ő csókol meg először és ő kedvezményez először szexet, utána már én is. Most mi van? 23 L 29 F

2019. júl. 2. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonlóan nem kezdeményező sráccal dolgom, 6-7 hónapig arcrapuszin kívül más nem történt.. én úgy gondolom nem jöttem be neki, csak a nincs ló jó a szamár alapon én maradtam 🤷‍♀️
2019. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szűz, vagy havernak tekint, szimpla találkozásnak, nem randinak, vagy tetszel neki, de azt hiszi, hogy te tekintesz így a dologra és nem mer tovább lépni.
2019. júl. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a csókhoz kell az a meghitt hangulat. Lehet, hogy azt várja, nem akar lerohanni , letámadni. Ő ilyen. Nem sieti el a dolgokat. Lehet, hogy bejössz neki, lehet, hogy nem. De egyébként szerintem te vagy gyors. Nem ő a lassú és távolságtartó. Meg pl mások előtt lehet zavarba jönne, ha meg kéne csókolnia, tehát pl lehet más lenne a helyzet; ha mondjuk pl nem egy étteremben lennétek, hanem mondjuk csak ketten, egymás mellett, egy padon.
2019. júl. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

*Egyébként meg, 3 randitok volt eddig mindössze.


+Örülj neki, hogy tisztel.


[+még nem is feltétlenül tudja ennyi idő alatt, hogy mennyire vagyokt egy hullámhosszon. Tehát ebből még nem kell levonni következtetéseket. Pl lehet én meg azon lennék kiakadva, ha már rögtön az első három randik egyikén megcsókol. Tehát ő másmilyen ember; meg pl nem is lát bele a fejedbe, hogy milyenek az elvárásaid; de nem is kell rázúdítani. Haladjatok csak szépen, lassan. Meg ő pl nem egy felületes ember; hanem egy érzelmes, aki méylségében éli meg az ilyen érzelmi dolgokat; lehet, hogy ő még nem kötődik annyira hozzád, mint amennyire te őhozzá, de már alakul. Ha továbbrais akar veled találkozni, és nem hívja föl a figyelmedet, hogy "Jaj,de ez amúgy nem randi!!" Tehát én gondolom, hoy bejössz neki, meg akihez nem kötődik érzelmileg, azt nem puszilgatja, mert minek. Tehát valszeg nem pótléknak tekint téged, hanem vannak veled ilyen együttélési szándékai ,hogy egyelőre talán még el tud képzelni veled ilyet. Szal haladjatok nyugodtan, szép lassan nem kell semmit elsietni; de pl akár 1-másfél hónap után mondjuk már majd megcsókolhatod teis; ha lesz olyan alkalom, ha lesz olyan helyzet. Tehát amúgy ezek a helyzetek adják magát; adják magukat ezek a helyzetek; amikor "Na most van itt a pillanat!" Tehát nem lehet csak úgy lerohanni ezzel a másikat ; meg pl biztonságra is játszhat, hogy 'lehet, hogy pont azzal szúrná el'. Amúgy lehet tényleg az is, hogy tényleg szűz (Ez kényes téma, erre szerintem ne kérdezz rá, ha nem mondja magától. Max ha már odajuttok, szex előtt közvetlenül majd jelzi, ha már úgy látszik, hogy úgy alakul a pozitúra) . De gondolom, aranyos ember; úgyhogy lehet, hogy érdemes rá várnod.

2019. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*de túl sokat természetesen nem kell, de adj neki időt, hogy hozzádcsiszolódjon, meg kiderítse, tudtok -e tiketten egy hul,lámhosszra kerülni, és gondolom, utána jöhet a csók.
2019. júl. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
3 hét után egy csók azért lehetne.Ha meg se csókolja,akkor ez olyan ,mont ha barátkozna.Ennyi idő után már lehetne valami.
2019. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Az én exem is ilyen volt.MÁr nagyon vágytam rá,s mindig vártam.Elkezdtem mindenfélét képzelődni hogy most mi van..


Aztán megtörtént... elmondta hogy nem akart siettetni,se lerohanni és nyomulosnak tünni...


Várj még egy picit....

2019. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem egy palival 6 hétig, ott is ez volt, ő utána megmondta, hogy nem akar tőlem semmit, és hogy neki a párkapcsolat nem való, nem csak velem, hanem senkivel. Ő jól van így, a spiritualitásnak szenteli az életét, és másban leli meg a boldogságot.
2019. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, őszintén nem értem ezeket az embereket (persze ha igaz volt és nem csak kamuzott), hogy miért kell a másikat áltatni..
2019. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: vlszeg igaz volt, mert mélyen vallásos volt. A barátok -akik szintén ismerik őt- úgy hiszik, soha nem volt még nője, és én voltam az, akihez a leginkább közel tudott kerülni valaha.
2019. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!