Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem csókolt meg? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolt meg? Lehet, hogy csak barátkozni akar? Vagy reménykedjek még, hogy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Most randiztunk 3. alkalommal és nagyon jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk, viccelődtünk, nevetgéltünk. Most kezdtem el azt érezni, hogy kezd megnyílni felém és szerintem tetszem neki, csak azt nem értem, hogy miért nem csókol meg, pedig igyekeztem sokat hozzáérni meg minden ilyen trükköt bevetettem, de nem jött be. Gondoltam rá, hogy megbeszélem vele, hogy akkor most mit szeretne, de nem tudom az mennyire lenne gáz. Meg túl rámenős se akarok lenni.

19L, ő 21F


2018. máj. 14. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem értem, hol van törvénybe iktatva, hogy a férfi köteles megcsókolni a nőt, ha akar tőle valamit. Ezt nem lehet mással kifejezni, csak azzal, ha szó nélkül lesmárolom?
2018. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

" meg minden ilyen trükköt bevetettem,"


Felnőtt érett gondolkodású ember NEM JÁTSZMÁZIK, hanem cselekszik, vagy pedig kinyitja a száját és kommunikál vele.

És te megpróbáltad őt megcsókolni?


Ha egyébként is félénk nyuszika, akkor meg mit parázol?

2018. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: Lehetséges, hogy nem csak úgy lehet kifejeni. Nem tudom, mert volt barátom nagyon nyomulós volt és ő nagyon hamar megcsókolt, ezért furcsa nekem ez a fajta viselkedés.


Második: Nem próbáltam megcsókolni és azért parázok mert én is gyáva nyuszi vagyok. :D

2018. máj. 14. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
lehet hogy nem volt nâla orbit vagy tictac
2018. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Van, akinek meg az a baja, hogy túl hamar csókolja meg a másik. Amíg te nem csókolod meg, addig ugyanannyi jogod van ezt számon kérni rajta, mint neki rajtad.
2018. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Lehet éppen ő is azon agyal, hogyan csókolhatna meg, hisz olyan kis visszafogott vagy, nem akar lerohanni.

Szerintem a következő találkozáskor teremts olyan szituációt, amikor is egyértelmű lesz számára, hogy léphet, mert vágysz a csókjára.

2018. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És hogy tudok olyan szituációt teremteni?
2018. máj. 14. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Következőleg mikor találkoztok, köszöntök és már csókolod is meg. Aztán, ha elfordítja a fejét, akkor lehet erről beszélgetni, hogy miért nem akarja a csókot.
2018. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A szituáció teremtéssel nem arra gondoltam, mint 8-as, de az is egy opció. :)

Mondjuk, ha beszélgettek, érintsd meg a kezét, karját pillanatokra, vagy közelebb lépsz hozzá (egészen közel), a szemkontaktus is egy jó eszköz erre. Ha nem egy balfék, akkor tudja majd mit kell tennie, mert látja, hogy vevő vagy rá.

2018. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én se csókolom a barátnőmet mert mással szokott smárolni a melóban. Más szájíze meg nem kell nekem...
2018. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!